Air Namibia Uçak Bileti

Air Namibia

En uygun Air Namibia uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Air Namibia Air Namibia Hakkında

Air Namibia, başkenti Windhoek merkezli bir Namibya havayoludur. Air Namibia aynı zamanda Namibya’nın bayrak taşıyıcısıdır. Şirketin prensipleri güvenlik, güvenilirlik, verimlilik ve bakımdır. Odak noktası her zaman yolcuların mutlak memnuniyetidir. Örneğin, havayolu Güney Afrika havaalanı şirketi ACSA’dan en iyi bölgesel havayolu olarak birçok ödül kazandı. Devlet havayolu şirketi 1946 yılında South West Hava Taşımacılığı olarak kuruldu. 1991’de adı Air Namibia olarak değiştirildi. Uçuşları ulusal ve uluslararası destinasyonlara tarifeli uçuşlardan oluşmaktadır. Gidilecek yerlerin çoğu Afrika’dadır. Bunlar Güney Afrika’da Johannesburg ve Cape Town ve Zimbabve’de Victoria Şelaleleri’dir.

Bazı uçuşlarda, yolcular duty-free bir katalogdan ürün satın alma olanağına sahiptir. Bununla birlikte, komşu ülkelere yapılacak uçuşlar için gümrüksüz alımlar mümkün değildir, çünkü bunlar bölgesel uçuşlar olarak kabul edilmektedir. Uzun mesafeli uçuşlarda genellikle iki kabin sınıfı vardır: Economy Class ve Business Class. 2009’dan beri yeni sık uçan yolcu programı var: Reward$. Kazanılan millerle, örneğin, ücretsiz bir bilet alabilir, biletinizi Economy Class’tan Business Class’a yükseltebilir veya fazla bagaj için ödeme yapabilirsiniz. Air Namibia, internet hizmetlerini de artırdı ve şimdi elektronik bilete ek olarak online check-in sunuyor.

Air Namibiaı Merkez Havalimanı

Hosea Kutako Uluslararası Havaalanı (WDH / FYWH)

Air Namibia Uçuş Sınıfları

Air Namibia uçuşuyla Economy Class (Namib-Saver, Namib-Flex ve Namib-Plus) ve Business Class’ta rahatça uçabilirsiniz. Saver müşteriler en ucuza uçar, ancak Flex veya Plus müşterilerinin sahip olduğu avantajlardan yararlanamazlar. Plus tarifeyi tercih edenler başlangıçta daha fazla ödeme yaparlar, ancak daha sonra yeniden rezervasyon için daha düşük ücretlerden yararlanırlar.

Alabileceğiniz hizmet ve avantajlar rezervasyon sınıfına bağlıdır. Her iki sınıfta da çok fazla konfor ve bacak odasına sahip modern, ergonomik olarak şekillendirilmiş koltuklarınız var. Economy Class’ta koltuklar 78.7 cm aralıklarla yerleştirilmiştir. Oturma genişliği rahat 45,7 cm’dir. Business Class’ta koltukları 180 derecelik bir açıyla rahat bir uyku pozisyonuna sokuyorsunuz. İyi düşünülmüş düzenleme maksimum genişlik ve gizlilik sağlar. Ek olanaklar arasında kişisel eşyalarınızı saklamak için çeşitli yollar bulunmaktadır.


Havayolu şirketi Namibya’da altı, Windhoek’ten Angola, Botsvana, Zambiya, Güney Afrika ve Zimbabve’de toplam yedi havalimanına hizmet veriyor.

Havayolunun aşagıdaki havayolları ile ortak uçuş (codeshare) antlaşması bulunmaktadır.

Condor Flugdienst Kenya Airways Türk Hava Yolları
Ethiopian Airlines

Air Namibia Check-in

Air Namibia’da yolcular kontuarda, online olarak ve hareket halindeyken check-in yapabilirler.

Online Check-in

Online check-in prensibi özellikle yolcular sadece el bagajı ile seyahat ettiklerinde kendini kanıtlamıştır. Bu durumda, bileti doğrudan online olarak yazdırmak mümkündür, bu da kontuardaki kuyruğu ortadan kaldırır. Öte yandan, bagaj teslim edilirse, önceden online check-in yapmak mantıklı olabilir. Mobil check-in şu anda yalnızca web browser üzerinden mümkündür, bu nedenle online check-in ile aynı koşullar geçerlidir. Havayolu bunu kalkıştan 24 ile 3 saat önce etkinleştirir.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Air Namibia web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Air Namibia Bagaj Kuralları

El bagajı

Business Class’ta seyahat eden iki adet, Ekonomi Sınıfı’nda seyahat eden tek parça el bagajı alabilir. El bagajı 55 x 38 x 20 santimetreden büyük olmamalı ve her parça on kilogramdan daha ağır olmamalıdır. Bir yolcu ayrıca ceket, şemsiye veya baston, el çantası, küçük bir kamera, küçük bir dizüstü bilgisayar ve uçak içi makul miktarda okuma malzemesi alabilir. Kendi koltuğu olmayan çocuklar bir parça el bagajı (10 kg’a kadar) ve katlanabilir bir bebek arabası alabilirler.

Kargo bölümü bagaj

Business Class’ta, her biri maksimum 32 kilogram ağırlığında iki adet bagaj teslim edilebilir. Economy Class’ta, Avrupa’ya gidiş-dönüş uçuşlarda 23 kilograma kadar olan bir bagaj teslim edilebilir. Kendi koltukları olan çocuklar, her iki servis sınıfında da 23 kilogramlık bir bagajın yanı sıra bir araba koltuğunu da teslim edebilirler. Kendi koltuğu olmayan çocuklar on kilogram bagaj ve araba koltuğu veya arabası teslim edebilirler. Her durumda, dış boyutlar 158 santimetreyi geçmemelidir.

Diğer bagajlar

Air Namibia bir ücret karşılığında diğer bagajları da taşıyor. Bu, Namibya içindeki uçuşlar için en az 50 $ ve uluslararası uçuşlar için en az 100 $ ‘dır.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Air Namibia Koltuk seçimi

Air Namibia koltukları check-in işleminin bir parçası olarak dağıtır. Bunu online yapan yolcular, istedikleri koltukları buna göre rezerve edebilirler. Bu hizmet ücretsizdir. Acil çıkışlarda check-in sırasında talep üzerine daha fazla bacak boşluğuna sahip koltuklar mevcuttur.

Air Namibia Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Reward$ Sadakat Programı

Reward $ sık uçan yolcu programını tercih eden Air Namibia yolcuları, online kayıt olduktan sonra 800 mil ve çağrı merkezi veya başvuru formu aracılığıyla kayıt için 500 mil alacaktır. Mil, satın alındıktan sonra beş yıl geçerlidir. Havayolu ile ücretsiz bir uçuş için millerin % 50’sinden fazlasına sahipseniz, kalan milleri satın alabilirsiniz. Reward $ programına üye olmayan bir arkadaşınız için ücretsiz bilet de satın alabilirsiniz. Üç üyelik seviyesi vardır: Silver, Gold ve Platinum. Bir Gold ve Platinum üyesi olarak, havaalanı salonlarına ve ek bagaj hakkına ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

Air Namibia Yiyecek, İçecek ve İkram

Yiyecek ve içecek servisi cömerttir, çünkü seçtiğiniz içecekleri alabileceğiniz çeşitli yemekler arasında seçim yapabilirsiniz. Alkolsüz içecekler sadece bardaklarda değil, aynı zamanda kapalı 300 ml’lik kutularda da servis edilir, böylece daha sonra saklayabilirsiniz. Kahvaltı pişmiş yumurta dahil olmak üzere, bol miktarda bulunur.

Air Namibia Uçak İçi Eğlence

Uçak içi eğlence programı mevcut ve eski filmleri ve isteğe bağlı videoları gösterir. Kulaklık kullanarak çeşitli radyo programlarını dinleyebilirsiniz. Koltuklarınız ayrı ekranlarla donatılmıştır.

Wi-Fi

Havayolu şu anda uçağında internet hizmeti sunmuyor. Havayolu şimdiye kadar gelecekte filosunu WLAN ile donatmak isteyip istemediğine dair herhangi bir plan açıklamamıştır.

Air Namibia Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Air Namibia ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Air Namibia Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Air Namibia bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Air Namibia
IATA ICAO Çağrı Kodu
SW NMB NAMIBIA

Kuruluş: 1946
Havalimanı Yeri:Namibya
Hubları: WDH
Sahibi: Devlete ait
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: Reward$
Şirket Sloganı: Namibya Ruhunu Taşıyor

Uçak Sayısı: 9
Uçtuğu Destinasyon:  18
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 13.4
Uçak Tipi: Airbus, Embraer
Uçak Detayı: Airbus A319-100, Airbus A330-200, Embraer ERJ-135

İletişim: PO Box 731, Trans Namib Building, Bahnhofstreet, Windhoek, 9000, Namibya
Telefon Numarası: +264 61 299 61 11
Fax: +264 61 299 61 46
E-mail: call.Centre@airnamibia.aero

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Air Namibia Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Stockholm → LinköpingUÇUŞ ARA
2Stockholm → MoraUÇUŞ ARA
3Stockholm → ÖstersundUÇUŞ ARA
4Stockholm → UppsalaUÇUŞ ARA
5Linköping → StockholmUÇUŞ ARA
6Mora → StockholmUÇUŞ ARA
7Östersund → StockholmUÇUŞ ARA
8Uppsala → StockholmUÇUŞ ARA
9Borlänge → StockholmUÇUŞ ARA