Tripuck için Feragatname

Sitemizin sorumluluk reddi beyanı hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sorularınız varsa, lütfen bizimle e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: https://www.tripuck.com/bize-ulasin/.

www.tripuck.com için sorumluluk reddi beyanı:

Bu web sitesinde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. www.tripuck.com, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğuyla ilgili herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (www.tripuck.com) bulunan bilgileri uyguladığınızda gerçekleştirdiğiniz herhangi bir işlem kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. www.tripuck.com web sitemizin kullanımı ile ilgili herhangi bir kayıp ve / veya zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, harici sitelere köprüler izleyerek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve ahlaki web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışıyoruz, ancak bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yok. Diğer web sitelerine yapılan bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerikler için bir tavsiye ima etmez. Site sahipleri ve içerikler önceden bildirimde bulunulmaksızın değişebilir ve 'kötü' olmuş olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce olabilir.

Web sitemizden çıktığınızda, diğer sitelerin, kontrolümüz dışındaki farklı gizlilik politikaları ve terimleri olabileceğini lütfen unutmayın. Herhangi bir işle uğraşmadan veya herhangi bir bilgiyi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve "Hizmet Şartları" nı kontrol etmeyi unutmayın.

Onay

Web sitemizi kullanarak, feragatnameyle rıza göstermiş ve koşullarını kabul etmiş oluyorsunuz demektir.

Güncelleme

Bu feragatname en son güncellendi: 23 Ekim 2017, Pazartesi
· Bu belgede güncelleme, değişiklik yapma veya herhangi bir değişiklik yapmamız halinde, bu değişiklikler burada göze çarpacak şekilde yayınlanacaktır.


Tripuck aynı anda birçok seyahat sitesinden fiyatları karşılaştırıp en doğru kararı vermenize yardımcı olur. Seyahatinizi Tripuck ile planlayın!