Hakkımızda

Seyahat tecrübenizi mümkün olduğunca basit ve eğlenceli hale getirmek için gerçekten kararlıyız!

Size modern, konforlu ve kolay bir seyahat deneyimi sunmak bizim  önceliklerimizdendir ve bu nedenle bizden rezervasyon yaptığınızda deneyimlerimizi sürekli geliştirmeye çalışıyoruz.

Hedefimiz, dünyanın en beğenilen seyahat araçlarını geliştirmektir.

Teknik ekibimiz, seyahat planlama ve düzenleme işlemlerini daha da kolaylaştırmak için sürekli yeni yollar arıyor. Sizin önerilerinizi dinlemektende memnuniyet duyarız.

Biz Kimiz? Tripuck Hakkında ?

Tripuck 2019 yılında seyahat sektöründe uzman kişiler tarafından kurulmuş seyahat arama motorudur. Tripuck yurtiçi ve yurtdışı sağlayacıların uçak, otel, araç kiralama ve tur gibi ürünlerini son kullanıcıya sunar.

Tripuck 600'den fazla havayolu ve 300.000'e yakın oteli kolaylıkla bulmanızı sağlayan yenilikçi arama motorudur.

Neden Tripuck?

Çünkü seyahat sektörünün ihtiyaçlarını biliyoruz. Ailenizle , iş arkadaşlarınızla ve diğer seyahatlerinizde size daha az maliyet ile rezervasyon yapma imkanı sunuyoruz.
Dünya çapında en güvenli firmalar ile çalışıyoruz.

Tripuck nasıl çalışır?

Tripuck diğer acente sitelerinde arama yaparak en uygun uçuş, otel , kiralık araç ve tur seçeneklerini bulmak için size gerekli bilgileri sunar.
Tripuck kendi ürününü satmaz. Acenteler ile çalışır. Ürünle ilgili konularda acente ile görüşmeniz gereklidir.

Tripuck aynı anda birçok seyahat sitesinden fiyatları karşılaştırıp en doğru kararı vermenize yardımcı olur. Seyahatinizi Tripuck ile planlayın!