Sichuan Airlines Uçak Bileti

Sichuan Airlines

En uygun Sichuan Airlines uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Sichuan Airlines Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Sichuan Airlines hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Sichuan Airlines firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Sichuan Airlines kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Sichuan Airlines biletini en ucuz fiyata satın alın.

Sichuan Airlines Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Sichuan Airlines check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Sichuan Airlines web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Sichuan Airlines Bagaj Kuralları

Sichuan Airlines ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Sichuan Airlines ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Sichuan Airlines Koltuk seçimi

Sichuan Airlines ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Sichuan Airlines Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Golden Panda Sadakat Programı

Sık sık Sichuan Airlines ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Sichuan Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Sichuan Airlines Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Sichuan Airlines sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Sichuan Airlines Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Sichuan Airlines ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Sichuan Airlines Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Sichuan Airlines bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Sichuan Airlines
IATA ICAO Çağrı Kodu
3U CSC SI CHUAN

Kuruluş: 1986
Havalimanı Yeri:Çin
Hubları: CTU
Sahibi: Sichuan Airlines Co., Ltd. Group (40%) China Southern Airlines (39%) China Eastern Airlines (10%) Air China Group(10%)
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: Golden Panda
Şirket Sloganı: Safety is Our Priority

Uçak Sayısı: 150
Uçtuğu Destinasyon:  94
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Popüler Sichuan Airlines Uçak Biletleri

YönUçak Bileti Ara
Çengdu → ŞanghayUÇUŞ ARA
Çengdu → PekinUÇUŞ ARA
Pekin → ÇengduUÇUŞ ARA
Şanghay → ÇengduUÇUŞ ARA
Guangzhou → ÇengduUÇUŞ ARA
Çengdu → GuangzhouUÇUŞ ARA
Pekin → ChongqingUÇUŞ ARA
Chongqing → PekinUÇUŞ ARA
Chongqing → ŞanghayUÇUŞ ARA
Chongqing → ShenzhenUÇUŞ ARA
Çengdu → HangzhouUÇUŞ ARA
Hangzhou → ÇengduUÇUŞ ARA
Chongqing → GuangzhouUÇUŞ ARA
Guangzhou → ChongqingUÇUŞ ARA
Kahire → ÇengduUÇUŞ ARA
Çengdu → SanyaUÇUŞ ARA
Çengdu → ShenzhenUÇUŞ ARA
Shenzhen → ChongqingUÇUŞ ARA
Sanya → ChongqingUÇUŞ ARA
Chongqing → HangzhouUÇUŞ ARA