Israir Uçak Bileti

Israir

En uygun Israir uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Israir Israir Hakkında

İlk olarak 1989 yılında Emek Wings adıyla kurulan Israir Airlines, 1996 yılında Tel Aviv ve Eilat arasında düzenli iç hatlar işletmek için mevcut unvanını aldı. Ganden grubunun ait olan havayolu şirketi, 1999 yılında charter uçuşları yaparak ağını ülkenin kuzeyinden uluslararası pazara genişletti.

Israir Airlines, Haziran 2004’te başlatılan ilk Tel Aviv-New York uçuşuyla Atlantik’i geçti. Ancak, 4 yıl sonra bu rotayı kaldırdı ve tüm uzun mesafeli uçuşlarını durdurmaya karar verdi. Ardından havayolu filosunu yenilemeye odaklandı 2010 yılında, iki yeni Airbus uçağı aldı ve onu 2011’de ATR-42’lerinin yerine iki ATR-72 uçağı aldı. Ayrıca, Avrupa’daki hava ağının gelişimine odaklanıyor ve özellikle 2015’te Tel Aviv / Toulouse bağlantısını veya 2020’de Tel Aviv / Riga ve Tel Aviv / Üsküp bağlantılarını kuruyor. Ayrıca çok sayıda destinasyona sezonluk olarak uçuyor. Tel Aviv merkezli İsrailli Havayolları, Amerikan taşıyıcı JetBlue havayolundan modellenen düşük maliyetli bir eğilim ile bir ekonomik politika izliyor. İsrail’in üçüncü yerli şirketidir.

Dini emirlere rağmen, Israir, İsrail’in en büyük havayolu şirketi El Al‘ın aksine Cumartesi günü de uçuş sunuyor. Özel bir sık uçan yolcu programı bilinmemektedir. Ancak otel ve hatta araç kiralama organizatör aracılığıyla da rezerve edilebilir.

Israir Merkez Havalimanı

Tel Aviv Ben Gurion Uluslararası Havaalanı (TLV / LLBG)

Israir Uçuş Sınıfları

Havayolu düşük maliyeti bir havayolu olduğundan sadece ekonomi sınıfı bulunmaktadır.


İsrail, ülkenin en büyük bölgesel havayoludur. İsrail içinde Tel Aviv tarafından sunulan destinasyonlar arasında Hayfa ve Eilat bulunmaktadır. Uluslararası uçuşlar Tel Aviv – Ben Gurion ve Ovda Havalimanı’ndan kalkmaktadır. Çok sayıda Avrupa ve Afrika uçuş noktasına uçuş bulunur.

Israir Check-in

Online Check-in

Online ve mobil check-in şu anda Israir’de mümkün değildir. Şu anda havayolunun check-in seçeneklerini genişletip genişletmediği bilinmiyor. En son haberleri havayolunun web sitesinde bulabilirsiniz.

WEBSITESI

Havalimanı Check-in

Israir yolcular sadece kontuarda check-in yapabilirler. Havayolu, yolcuların kalkıştan en az üç saat önce havaalanında olmalarını tavsiye eder.

Israir Bagaj Kuralları

El bagajı

El bagajında sıvı veya jel taşınamaz. Jet uçaklı uçuşlarda, her yolcunun sekiz kilogram el bagajı taşımasına izin verilir, bu da 50 x 40 x 20 santimetreden daha büyük olmamalıdır. ATR uçaklarıyla yapılan uçuşlar için aynı hacme sahip maksimum izin verilen dış boyutlar geçerlidir, ancak el bagajı beş kilogramdan fazla olmamalıdır.

Kargo bölümü bagaj

Avrupa uçuşlarında, her yolcunun birkaç valiz halinde de bölünebilen 20 kilogram bagaj taşımasına izin verilir. Küçük çocukların sadece on kilogram bagaj taşımasına izin verilir. İç hat uçuşlarında sadece 15 kg bagaj taşınabilir.

Diğer bagajlar

Bisikletler bagaj sınırlarını aşmadıkları sürece alınabilir. Aksi takdirde, fazla bagaj ücretleri uygulanır. Israir fazla yer olmadığı için ekstra bagajların tümünü önceden ayırmanızı önerir. Ek maliyetler olabilir.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Israir Koltuk seçimi

Israir Havayolları şu anda standart koltukların ve XL koltukların tahsisi ve rezervasyonu hakkında bilgi vermemektedir. Müşteriler havayolunun web sitesinden haber alabilir.

Israir Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Sadakat Programı

Bir sadakat programı olmamasına rağmen, Israir Havayolları tüm yıl boyunca uçak biletlerinde cazip fiyatlar sunuyor. Promosyonlar da sunulmaktadır. Web sitesinde otel rezervasyonları veya araç kiralama gibi birçok hizmet de mevcuttur.

Israir Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Israir Uçak İçi Eğlence

Kabinde, yolcular uluslararası uçuşlarda 8 kg’lık el bagajı ile seyahat edebileceklerdir. Ayrıca bir eğlence sistemi de sunulacak. İç hat uçuşlarında 5 kg’lık el bagajına izin verilir. Tüm uçuşlarda yemek veya atıştırmalık (koşer) servis edilecektir. Uçak bileti rezervasyonu yapılırken glutensiz yemekler veya tuzsuz yemekler gibi özel yemekler sipariş edilebilir. Son olarak, uçuş sırasında gümrüksüz ürünler satışa sunulacak.

Wi-Fi

İsrail havayolu yolcuları şimdiye kadar internette sörf yapamadılar veya uçuş sırasında e-postaları kontrol edemediler. Gelecekte filonun bu hizmetle donatılıp donatılmayacağı henüz bilinmiyor. Daha fazla bilgi havayolu şirketinin web sitesinde bulunabilir.

Israir Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Israir ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Israir Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Israir bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Israir
IATA ICAO Çağrı Kodu
6H ISR ISRAIR

Kuruluş: 1989
Havalimanı Yeri:İsrail
Hubları: SDV
Sahibi: Gandon Group
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: Bulunmamaktadır
Şirket Sloganı: Why pay more?למה לשלם יותר?

Uçak Sayısı: 8
Uçtuğu Destinasyon:  19
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 10
Uçak Tipi: ATR, Airbus
Uçak Detayı: ATR 72, Airbus A320-200

İletişim: 3 Hamelacha st. P.O. Box 51315 Tel Aviv 6721503 İsrail
Telefon Numarası: +972 3 5109 589, +972 3 7954 038
Fax: +972 3 7954 051
E-mail: site@israir.co.il

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Israir Uçak Biletleri

YönBilet bul
Tel Aviv → LarnakaUÇUŞ ARA
Larnaka → Tel AvivUÇUŞ ARA
Dubai → Tel AvivUÇUŞ ARA
Tel Aviv → TiflisUÇUŞ ARA
Tel Aviv → DubaiUÇUŞ ARA
Tel Aviv → IEVUÇUŞ ARA
Tiflis → Tel AvivUÇUŞ ARA
Tel Aviv → AtinaUÇUŞ ARA
Tel Aviv → BafUÇUŞ ARA
IEV → Tel AvivUÇUŞ ARA
Tiran → Tel AvivUÇUŞ ARA
Baf → Tel AvivUÇUŞ ARA
Atina → Tel AvivUÇUŞ ARA
Tel Aviv → EylatUÇUŞ ARA
Tel Aviv → TiranUÇUŞ ARA
Eylat → Tel AvivUÇUŞ ARA
Tel Aviv → BatumUÇUŞ ARA
Varna → Tel AvivUÇUŞ ARA
Tel Aviv → TivatUÇUŞ ARA
Batum → Tel AvivUÇUŞ ARA