Great Lakes Airlines Uçak Bileti

Great Lakes Airlines

En uygun Great Lakes Airlines uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Great Lakes Airlines Great Lakes Airlines Hakkında

Great Lakes Airlines, 10 farklı eyalette 34 noktaya hizmet veren bölgesel bir ABD havayoluydu. Nisan 1977’de Doug Voss ve Ivan Simpson tarafından kurulan Spirit Lake Airways, diğer şeylerin yanı sıra uçuş dersleri ve bakım işlemleri sundu. İki yıl sonra, eski adıyla Spirit Lake Airways olan Great Lakes Aviation resmi olarak bir şirket haline geldi. Şirketin genişleme arzusu, Chicago O’Hare Uluslararası Havaalanı için bir iniş yeri temin ettiği Ağustos 1985’te ortaya çıktı. Kısa bir süre sonra, Federal Havacılık İdaresi’nin (FAA) yetersiz hizmet alan ve dolayısıyla kârsız şehirleri birbirine bağlayan havayollarına sübvanse ettiği Essential Air Service Routes programına katıldı.

United Airlines ile ortaklaşa, Great Lakes Aviation 1992 yılında ekspres taşımacılık hizmeti olan United Express Carrier’ın açılışını yaptı. Mayıs 1999’da Great Lakes Aviation, Spencer, Iowa ve Cheyenne, Wyoming arasındaki bağlantıları kolaylaştırmak için Cheyenne Havalimanı ile bir kira sözleşmesi imzaladı ve 2000 yılında kurulumunu tamamladı. Great Lakes Havacılık, kendisini United Express’ten kurtarmak için 2001 yılında adını Great Lakes Airlines olarak değiştirdi. Aynı zamanda önce United Airlines ve ardından Frontier Airlines ile ortak uçuş antlaşması imzaladı. Tek bir kombine elektronik bilet kullanarak e-biletler için bir hatlar arası anlaşma yapmak üzere 2008’de US Airways ile ve 2011’de American Airlines ile ortaklık kurdu. 2018 yılında faaliyetlerine son verdi.

Great Lakes Airlines Merkez Havalimanı

Phoenix Sky Harbor Uluslararası Havaalanı (PHX / KPHX)
Denver Uluslararası Havaalanı (DEN / KDEN)
Los Angeles Uluslararası Havaalanı (LAX / KLAX)

Great Lakes Airlines Uçuş Sınıfları

Great Lakes Airlines uçakları Ekonomi Sınıfına sahiptir. Pilotlar dışında kabinde personel yoktu. Bu nedenle, yolculara yemek servisi yapılmamış ve onlara eğlence ekipmanı verilmemiştir. Ancak, gerçek bir seyahat rehberi olan uçak içi dergisi Peaks & Plains’i okumak için uçuştan yararlanabilirlerdi.

Great Lakes Airlines Check-in

Online Check-in

Havayolu ile online ve mobil check-in mümkün değildir. Great Lakes Airlines’ın check-in seçeneklerini genişletip genişletmediği henüz bilinmiyor. Daha fazla bilgi için havayolunun web sitesine bakınız.

WEBSITESI

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Great Lakes Airlines web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Great Lakes Airlines Bagaj Kuralları

Great Lakes Airlines ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Great Lakes Airlines ile görüşünüz.

Koşullarda değişiklik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Great Lakes Airlines Koltuk seçimi

Great Lakes Airlines ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Great Lakes Airlines Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Sadakat Programı

Sık sık Great Lakes Airlines ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Great Lakes Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Great Lakes Airlines Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Great Lakes Airlines sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Great Lakes Airlines Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Great Lakes Airlines ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Great Lakes Airlines Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Great Lakes Airlines bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Great Lakes Airlines
IATA ICAO Çağrı Kodu
ZK GLA LAKES AIR

Kuruluş:
Havalimanı Yeri:Amerika Birleşik Devletleri
Hubları: DEN
Sahibi: Great Lakes Aviation, Ltd.
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: Bulunmamaktadır
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 5
Uçtuğu Destinasyon:  10
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: Beechcraft 1900, Embraer EMB-120 Brasilia

İletişim: 1022 Airport Parkway, Cheyenne, Wyoming, 82001, ABD
Telefon Numarası: +1 800 554 51 11
Fax: +1 307 432 70 01
E-mail: reservations@flygreatlakes.com

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar