Boliviana de Aviacion Uçak Bileti

Boliviana de Aviacion

En uygun Boliviana de Aviacion uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Boliviana de Aviacion Boliviana de Aviacion Hakkında

Boliviana de Aviacion (BoA) havayolu, Ekim 2007’de kuruldu. Bolivya’da ulaşımı demokratikleştirmek ve ülkeye daha iyi hizmet sağlamak amacıyla Bolivya hükümetinin girişiminden doğdu. Boliviana de Aviacion, Şubat 2009’da Sivil Havacılık Dairesi tarafından verilen “büyük uluslararası ve ulusal hava operatörü” sertifikasını aldı.

Böylece ticari faaliyetlerine 30 Mart 2009’dan itibaren Cochabamba, La Paz ve Santa Cruz uçuşları ile başladı. Yıl içinde yeni destinasyonlar eklendi: Tarija Haziran’da ve Sucre Eylül’de. Şirket 2010 yılında uluslararası destinasyonlara açıldı. Mayıs’ta Arjantin’e (Buenos Aires) ve Brezilya’ya (São Paulo) uçuşlar başlattı. 2012’den itibaren Avrupa’ya, özellikle Madrid’e hizmet etmektedir. Aynı yıl şirket 1,5 milyondan fazla yolcu taşıdı. 2014 başarı yıllarından biriydi. Boliviana de Aviacion, Haziran ayında Miami’ye seferler başlattı ve Kasım ayında IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) üyesi oldu. 2015 yılında şirket, Iberia ile ortak uçuş anlaşması imzalayarak ve 2.800.000’den fazla yolcu taşıyarak büyümeye devam etti.

Boliviana de Aviacion Merkez Havalimanı

Cochabamba Jorge Wilsterman Havaalanı (CBB / SLCB)

Boliviana de Aviacion Uçuş Sınıfları

Boeing de Boliviana de Aviacion’da yolcuların iki tür sınıf arasında seçim yapma hakkı vardır. Ekonomi sınıfında koltukların eğimi 13°’dir. Uçuşların süresi ve varış noktasına bakılmaksızın, uçuş ekibi yolculara bir atıştırmalık veya az ya da çok bir yemek sunar (sandviçler, kurabiyeler, içecekler, yemekler, atıştırmalıklar, vb.). Gerekirse firmaya en az 48 saat önceden haber vererek özel bir menü (şeker hastalığı, hipertansiyon, alerji, tahammülsüzlük vb.) talep etmek mümkündür. Yolcular eğlence için şirketin uçak içi dergisi Destinos’a erişebilir. Business sınıfında müşteriler aynı hizmetlerden daha rahat olarak yararlanır. Koltukları bacak hizasında 23° ve 75° eğilebilir ve en kaliteli yemekler sunulur.

Boliviana de Aviacion Check-in

Online Check-in

Boliviana de Aviación uçuşları ile online check-in yapabilirsiniz. Check-in yapmanın en hızlı yolu: Koltuğunuzu seçin ve havalimanında uzun kuyruklardan kaçının. Bu hizmet sadece hem iç hem de dış hatlarda elektronik bilete sahip yolcular için geçerlidir. Uçuşun planlanan kalkış saatinden 48 saat ile 2 saat öncesine kadar yapılabilir. Yalnızca istenen verileri girmeniz ve biniş kartını yazdırmanız gerekecektir. Bagaj kontrolü yapacak yolcuların kendilerini şirketin kontuarlarında göstermeleri gerekmektedir.

Online check-in yapmak için aşağıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Boliviana de Aviacion web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Boliviana de Aviacion Bagaj Kuralları

El bagajı

El bagajınızın maksimum boyutları: 767-300 (Madrid ve Miami) gezileri için 55 cm x 20 cm x 35 cm 10 kg olmalıdır.

737-300, 737-700 ve 737-800 seferleri için 7 kilo (Brezilya, Arjantin ve Miami’ye ulusal ve uluslararası uçuşlar). CRJ-200 (İç hatlar, Potosí, Oruro, Uyuni rotaları ve Sucre – Tarija uçuşları) için maksimum 20cm x 25cm x 30cm boyutlarında 5 kilo.

Kargo bölümü bagaj

Tüm Boliviana de Aviación uçuşları, hem yetişkinler hem de küçükler için iç hat uçuşlarında 20 kiloluk ücretsiz bagaj hakkı içerir. Uluslararası rotalarda, izin verilen ağırlık sınırı yetişkinler ve küçükler için 30 kilodur. Fazla bagaj varsa, tam net ücretin % 1’i artı vergileri ödemeniz gerekir.

Diğer bagaj

Kayak, Rüzgar sörfü ve diğer bagajlarınız hakkında bilgi almak için havayolu ile iletişime geçiniz.

Koşullarda değişiklik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Boliviana de Aviacion Koltuk seçimi

Boliviana de Aviacion ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Boliviana de Aviacion Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurarak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Elévate Sadakat Programı

Sık sık Boliviana de Aviacion ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Boliviana de Aviacion Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Boliviana de Aviacion Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Boliviana de Aviacion sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Boliviana de Aviacion Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Boliviana de Aviacion ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Boliviana de Aviacion Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Boliviana de Aviacion bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Boliviana de Aviacion
IATA ICAO Çağrı Kodu
OB BOV BOLIVIANA

Kuruluş: 2007
Havalimanı Yeri:Bolivya
Hubları: VVI
Sahibi: Devlete ait
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: Elévate
Şirket Sloganı: La nuestra, la de todos(Our airline, the airline of us all)

Uçak Sayısı: 22
Uçtuğu Destinasyon:  13
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 22.7
Uçak Tipi: Boeing, Bombardier
Uçak Detayı: Boeing 737-300, Boeing 737-700, Boeing 737-800, Boeing 767-300, Bombardier CRJ-200

İletişim: Av. Simón Lopez 1582 esquina Germán Bush Cochabamba - Bolivya
Telefon Numarası: +591 4 414 08 73
Fax: +591 4 411 46 43
E-mail: boa-institucional@boa.bo

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Popüler Boliviana de Aviacion Uçak Biletleri

YönBilet bul
Santa Cruz de la Sierra → La PazUÇUŞ ARA
La Paz → Santa Cruz de la SierraUÇUŞ ARA
Santa Cruz de la Sierra → São PauloUÇUŞ ARA
Miami → Santa Cruz de la SierraUÇUŞ ARA
Cochabamba → Santa Cruz de la SierraUÇUŞ ARA
Santa Cruz de la Sierra → CochabambaUÇUŞ ARA
São Paulo → Santa Cruz de la SierraUÇUŞ ARA
Santa Cruz de la Sierra → Buenos AiresUÇUŞ ARA
Buenos Aires → Santa Cruz de la SierraUÇUŞ ARA
La Paz → CochabambaUÇUŞ ARA
Santa Cruz de la Sierra → MiamiUÇUŞ ARA
Cochabamba → La PazUÇUŞ ARA
Santa Cruz de la Sierra → MadritUÇUŞ ARA
Madrit → Santa Cruz de la SierraUÇUŞ ARA
Cochabamba → São PauloUÇUŞ ARA
São Paulo → CochabambaUÇUŞ ARA
Santa Cruz de la Sierra → SucreUÇUŞ ARA
Cochabamba → SucreUÇUŞ ARA
Madrit → CochabambaUÇUŞ ARA
Sucre → Santa Cruz de la SierraUÇUŞ ARA