Airnorth Uçak Bileti

Airnorth

En uygun Airnorth uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Airnorth Airnorth Hakkında

4 Temmuz 1978’de kurulan Airnorth, ülkedeki en eski ikinci Avustralya bölgesel havayoludur. Avustralya’daki en genç filoya sahiptir. Airnorth, yolcularına daha kaliteli hizmetler sunmak için ortak uçuşta Qantas ile ortaklık yapıyor. Şirket, Darwin – Mount Isa bağlantısının birinci yıl dönümünü kutlamak için 2010 yılında Isa Dağı’nda bir konser düzenledi.

Şubat 2015’te Bristow Helicopters Australia Pty Ltd, Airnorth hisselerinin % 85’ini satın aldığını duyurdu. 4 Temmuz 2018’de Airnorth, 40. yılını kutladı. Düzenli ve mevsimsel destinasyonların sayısı gittikçe artsa da, mali durumu istikrarlı değildir. Northern Territory’deki ilk havayolu, haftada 220 uçuşu ile yılda 330.000 yolcu taşıyor.

Airnorth Merkez Havalimanı

Darwin Uluslararası Havaalanı (DRW / YPDN)

Üsler
Maningrida Havaalanı (MNG / YMGD)

Airnorth Uçuş Sınıfları

Seyahat severler havayolu ile uçuşlarında ekonomi sınıfında uçuşunu gerçekleştirecektir.

Airnorth Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Airnorth check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Airnorth web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Airnorth Bagaj Kuralları

Airnorth ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Airnorth ile görüşünüz.

Koşullarda değişiklik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Airnorth Koltuk seçimi

Airnorth ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Airnorth Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Qantas Frequent Flyer Sadakat Programı

Airnorth, Qantas sadakat programının bir parçasıdır. Bu nedenle, belirli koşullar altında, yolcuların Airnorth ile uçuşlarda Qantas puanları alma ve kullanma seçeneği vardır. Alınan puanların miktarı ücret sınıfına bağlıdır.

Airnorth Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Airnorth Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Airnorth sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Airnorth Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Airnorth ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Airnorth Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Airnorth bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Airnorth
IATA ICAO Çağrı Kodu
TL ANO TOPEND

Kuruluş: 1978
Havalimanı Yeri:Avustralya
Hubları: DRW
Sahibi: Bristow Helicopters Australia
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: Qantas Frequent Flyer
Şirket Sloganı: Together We Fly

Uçak Sayısı: 4
Uçtuğu Destinasyon:  21
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 12.4
Uçak Tipi: Embraer
Uçak Detayı: Embraer 170

İletişim: 4 Lancaster Road, Darwin Airport, Marrara, Winnellie, Northern Territories, 0821, Avustralya
Telefon Numarası: +61 8 8920 40 01
Fax: +61 8 8920 40 95
E-mail: reservations@airnorth.com.au

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Airnorth Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Alice Springs → DarwinUÇUŞ ARA
2Broome → DarwinUÇUŞ ARA
3Broome → KununurraUÇUŞ ARA
4Cairns → DarwinUÇUŞ ARA
5Cairns → NhulunbuyUÇUŞ ARA
6Darwin → Alice SpringsUÇUŞ ARA
7Darwin → BroomeUÇUŞ ARA
8Darwin → CairnsUÇUŞ ARA
9Darwin → NhulunbuyUÇUŞ ARA
10Darwin → KununurraUÇUŞ ARA
11Darwin → PerthUÇUŞ ARA
12Darwin → TownsvilleUÇUŞ ARA
13Nhulunbuy → CairnsUÇUŞ ARA
14Nhulunbuy → DarwinUÇUŞ ARA
15Kununurra → BroomeUÇUŞ ARA
16Kununurra → DarwinUÇUŞ ARA
17Melbourne → ToowoombaUÇUŞ ARA
18Perth → DarwinUÇUŞ ARA
19Townsville → DarwinUÇUŞ ARA
20Toowoomba → MelbourneUÇUŞ ARA