Airlink Uçak Bileti

Airlink

En uygun Airlink uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Airlink Airlink Hakkında

Airlink, Güney Afrika bölgesel bir havayolu şirketidir. Havayolu Johannesburg merkezlidir ve üssü Johannesburg Havaalanı’dır. 1995 yılında Airlink, çeşitli havayollarının birleşmesiyle oluşturuldu. Bunlar arasında Magnum Airways, Lowveld Aviation, Citi Air, Border Air ve Link Airways bulunmaktadır. İki yıl sonra, 1997’de, South African Airways ve South African Express Airways ile stratejik bir ittifak da yapıldı. Birlikte, South African Airlink adı altında faaliyet gösterdiler. Ancak, ittifak 2006 yılında yeniden feshedildi. Ancak, Airlink hala diğer iki havayoluyla çalışıyor.

Airlink’in ayrıca Star Alliance ile bir ittifakı bulunmaktadır. Havayolu ayrıca yolcularına Voyager adında bir sık uçan yolcu programı sunuyor. Airlink, yolcular için profesyonel bakıma büyük önem veriyor. Bir seyahat eden olarak Airlink ile yapılan uçuşların genellikle çok keyifli olduğundan emin olabilirsiniz. Buna ek olarak, gideceğiniz yere oldukça rahat bir şekilde varacağınız ve özlem duyduğunuz tatilin tadını en başından sonuna kadar çıkaracağınız kesindir.

Havayolunun ayrıca Eswatini Airlink ve Airlink Cargo adlı iki yan kuruluşu vardır.

Airlink Merkez Havalimanı

Johannesburg OR Tambo Uluslararası Havaalanı (JNB / FAOR)

Airlink Uçuş Sınıfları

Havayolu ile yapacağınız uçuşlarda Ekonomi, Premium Ekonomi ve Business sınıfı’ndan size en uygun olanı seçebilirsiniz.


Airlink, çok çeşitli destinasyon noktalarına uçuşlar sunmaktadır. Örneğin, havayolu Güney Afrika’daki çeşitli şehirleri birbirine bağlar. Durban, Cape Town, George, Upington ve Port Elizabeth gibi. Havayolu ayrıca çeşitli Afrika ülkelerine de uçmaktadır. Bunlar, Mozambik, Madagaskar ve Zimbabve’yi içerir. Havayolunun yardımıyla çok çeşitli ulusal ve kıtasal destinasyonlara kolayca ulaşmak mümkündür.

Airlink Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Airlink check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Airlink web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Airlink Bagaj Kuralları

El bagajı

Bir el bagajı parçası 52 x 40 x 23 cm’den büyük ve sekiz kilogramdan ağır olmamalıdır. Ekonomi sınıfı yolcuları hem ulusal hem de uluslararası uçuşlarda yanlarında bir parça bagaj alabilirken, Business Class yolcuları yanlarında iki adet el bagajı taşıyabilir. Ayrıca yanınıza bir şemsiye, kamera, okuma malzemesi veya gerekirse bebekler için bir taşıma çantası da götürebilirsiniz.

Kargo bölümü bagaj

Ekonomi sınıfında 20 kilogram, Business sınıfında 30 kilogram bagajı kontrol edebilirsiniz. Uçuş Johannesburg ile Harare / Bulawayo / Lusaka / Ndola arasındaysa, Economy Class’ta 30 kilograma ve Business Class’ta 40 kilograma izin verilir. South African Airways Voyager Kartı sahiplerinin, ek olarak 10 (Gümüş Üye), 20 (Altın Üyeler) veya 30 kilogram (Platin Üyeler) bagajlarını check-in yapmalarına izin verilir. Teslim edilmiş bagaj parçası 90 x 72 x 45 cm’den büyük olamaz. Bebeklerin 10 kg bagajı check-in yapmalarına izin verilir.

Diğer bagaj

Tüm müzik aletleri tek koltukta taşınamaz. Bununla ilgili daha ayrıntılı bilgi için, havayoluyla kalkıştan önce iletişime geçilmelidir.

Koşullarda değişiklik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Airlink Koltuk seçimi

Airlink ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Airlink Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Voyager Sadakat Programı

Sık sık Airlink ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Airlink Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Airlink Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Airlink sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Airlink Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Airlink ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Airlink Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Airlink bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Airlink
IATA ICAO Çağrı Kodu
4Z LNK LINK

Kuruluş: 1992
Havalimanı Yeri:Güney Afrika
Hubları: JNB
Sahibi: Sishen Iron Ore Company Community Development Trust (% 32,51), Coronation CapitalSA Airlink Investments (Rodger Foster), Barrie Webb, Güney Afrika Hava Yolları (% 2.96)
Global Havacılık İttifakı: Star Alliance
Sık Uçuş Programı: Voyager
Şirket Sloganı: Freedom of the African Sky

Uçak Sayısı: 47
Uçtuğu Destinasyon:  36
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 17.5
Uçak Tipi: British Aerospace, Embraer
Uçak Detayı: British Aerospace Avro RJ85, British Aerospace Jetstream 41, Embraer ERJ-135, Embraer ERJ-170, Embraer ERJ-190

İletişim: No.3, Greenstone Hill Ofis Parkı, Emerald Bulvarı, Greenstone Tepesi, Modderfontein PO Box 7529, Bonaero Park, 1622, Güney Afrika
Telefon Numarası: +675 852 29 33
Fax: +675 852 27 25
E-mail: e-ticketing@flyairlink.com

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Airlink Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Bloemfontein → Cape TownUÇUŞ ARA
2Cape Town → GeorgeUÇUŞ ARA
3Cape Town → JohannesburgUÇUŞ ARA
4Cape Town → WindhoekUÇUŞ ARA
5Durban → JohannesburgUÇUŞ ARA
6George → JohannesburgUÇUŞ ARA
7Harare → JohannesburgUÇUŞ ARA
8Johannesburg → BloemfonteinUÇUŞ ARA
9Johannesburg → Cape TownUÇUŞ ARA
10Johannesburg → DurbanUÇUŞ ARA
11Johannesburg → HarareUÇUŞ ARA
12Johannesburg → LusakaUÇUŞ ARA
13Johannesburg → NelspruitUÇUŞ ARA
14Johannesburg → Port ElizabethUÇUŞ ARA
15Johannesburg → WindhoekUÇUŞ ARA
16Lusaka → JohannesburgUÇUŞ ARA
17Port Elizabeth → Cape TownUÇUŞ ARA
18Port Elizabeth → JohannesburgUÇUŞ ARA
19Windhoek → Cape TownUÇUŞ ARA
20Windhoek → JohannesburgUÇUŞ ARA