Maceio - Malatya Uçak Bileti

Maceio - Malatya uçak bileti

Maceio - Malatya uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Maceio - Malatya uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Maceio - Malatya uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Maceio - Malatya uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Maceio - Malatya uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Maceio Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Maceio Zumbi dos Palmares Uluslararası Havalimanı

Maceio Zumbi dos Palmares Uluslararası Havalimanı, Maceio şehir merkezinden 22 km uzaklıkta bulunmakta olup Rio Largo sınırları içerisindedir. Eski adı Campo dos Palmares havalimanı idi.

Maceio şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz BR-104 üzerinden yaklaşık 38 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında 583 araç kapasiteli otopark mevcuttur. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Maceio Zumbi dos Palmares Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Maceio Zumbi dos Palmares Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına giden otobüsler Veleiro firması tarafından işletilmektedir.  Otobüslerin 45 dakika aralıklar ile havalimanına gitmektedir. Otobüs ile havalimanına gidecek iseniz otobüslerin 45 dakika aralık ile geldiğini göz önünde bulundurunuz.

Ponta Verde hattının güzergahı: BR 104, Federal Alagoas Üniversitesi yönü - Federal Karayolu Polisi - Av. Durval de Góes Monteiro - Av. Fernandes Lima - Centenary Meydanı - Poço / Jaraguá - R. Jangadeiros Alagoanos (Pajuçara) - Av. Álvaro Otacílio (Ponta Verde) - Jatiúca- Alışveriş Iguatemi - Well - Av. Fernandes Lima - Av. Durval de Góes Monteiro - BR 104- Havaalanı

Feitosa hattının güzergahı: Conjunto Cruzeiro do Sul (Rio Largo) - BR 104, Federal Alagoas Üniversitesi yönü- Federal Karayolu Polisi - Express Way - Alışveriş Patio - Sawmill ve Hard Clay (Av. Menino Marcelo) - Feitosa

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Maceio Zumbi dos Palmares Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Maceio Zumbi dos Palmares Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, MOVIDA, UNIDAS, AVIS, HERTZ

Taksi

Maceio şehrinde taksi bulmak çok kolaydır. Havalimanına hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen yolcular taksiyi tercih etmektedir. Otobüs'e göre pahalı olmasına rağmen bekleme yapmaması avantajınızadır. Havalimanına gitmek için çok fazla vaktiniz yok ise taksi seçeneğini düşünmelisiniz.Malatya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Erhaç Havalimanı

Malatya Erhaç Havalimanı, Malatya şehir merkezine 29 km uzaklıkta olup Akçadağ ilçesi sınırlarındadır.

Malatya Erhaç Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Malatya Erhaç havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Havalimanından şehir merkezine giden Havaş servisleri uçağın alana indiğinden 25 dakika sonra hareket etmektedir. Yolculuk süresi 45 dakika olup bilet fiyatı 11 TL'dir.

Havaş servis güzergahı: Malatya Erhaç Havalimanı, MAŞTİ (Otogar), Çevre Yolu, Havaş Şehir Ofisi (Sivas Caddesi)

Havas yolcu indirme durakları: Onbin Konut, Polis Kantini, Polis Okulu, AFRA, MAŞTİ, 2.Ordu TSK Lojman Kavşağı, Beydağı Devlet Hastanesi (SSK), Altın Kayısı, Eski Garaj, Emeksiz Kavşağı, Doğu Garajı, İnönü Stad Karşısı Havaş Ofisi

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Malatya Erhaç havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Malatya Erhaç havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; MEYDAN TAŞIMACILIK, MEYDAN OTO KİRALAMA, AVIS, GRAND RENT A CAR

Taksi

Malatya havalimanında 24 saat taksi hizmeti bulunmaktadır. Şehir merkezine doğrudan gitmek istiyorsanız taksiyi tercih edebilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine 30 dakika'da ulaşılmaktadır. Pütürge ve Hekimhan gibi Malatya ilçelerine gidecek iseniz hem süre hem de fiyat artmaktadır.