Joao Pessoa - Alanya Uçak Bileti

Joao Pessoa - Alanya uçak bileti

Joao Pessoa - Alanya uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Joao Pessoa - Alanya uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Joao Pessoa - Alanya uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Joao Pessoa - Alanya uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Joao Pessoa - Alanya uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Joao Pessoa Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Presidente Castro Pinto Uluslararası  Havalimanı

Presidente Castro Pinto Uluslararası Havalimanı, Joao Pessoa şehir merkezinden 12 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Joao Pessoa şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Gal Aurélio de Lyra Tavares Botafogo üzerinden yaklaşık 27 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında bilgiyi havalimanı web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Presidente Castro Pinto Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Presidente Castro Pinto Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Saat sabah 05:00 ve akşam 09.50 saatleri arasında çalışan 5501 numaralı otobüsler ile havalimanına ulaşılmaktadır. Otobüsler 30-45 dakika aralıklar ile hareket etmektedir. Otobüsler Varadouro, Praça Aristides Lobo ve Şehirlerarası Terminal'den geçip havalimanına ulaşmaktadır. 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Presidente Castro Pinto Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Presidente Castro Pinto Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; LOCALIZA, AVIS, MOVIDA, UNIDAS

Taksi

Havalimanının şehir merkezine yakın olduğu düşünülürse havalimanına gitmek için taksi seçeneğini kullanmanız mantıklıdır. Taksi ücreti konusunda bilgiyi taksi şöföründen öğrenebilirsiniz.Alanya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Gazipaşa Havalimanı

Gazipaşa havalimanı Antalya'nın Gazipaşa ilçesi sınırları içindedir. Alanya şehir merkezine 45 km mesafede bulunmaktadır. Alanya'nın turistik bir bölge olmasından dolayı özellikle yaz aylarında uçuş trafiği artmaktadır.

Gazipaşa Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Gazipaşa havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Alanya şehir merkezine ilaveten Avsallar, Mahmutlar, Okurcalar, Tosmur ve Kargıcak gibi Alanya çevresindeki ilçelere de ulaşımınızı sağlayabildiğiniz gibi Antalya ve Mersin gibi çevre illere de transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Havaş

Gazipaşa havalimanından şehir merkezine iç hat uçuşları için transfer servisi bulunmaktadır. İç hatlarda uçağın inişinden 25 dakika sonra hareket etmektedir. Yolculuk süresi 60 dakika ve bilet fiyatı 18 TL'dir.

Havaş Alanya servis güzergahı: Gazipaşa Havalimanı, Kargıcak Dinler Otel, Mahmutlar Belediye Kavşağı, Tosmur Kavşağı, Metro Kavşağı, Tespo Önü, Ticaret Odası Önü, Otogar

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Gazipaşa havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Alanya Gazipaşa havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AYTU CAR, RENT GO, GARENTA

Taksi

Gazipaşa havalimanında taksi hizmeti Gazipaşa havalimanı Taksi Kooperatifi tarafından sağlanmaktadır. +90 533 632 5988 numaralı telefon'dan arayarak önceden rezervasyon yapabilirsiniz. Havaş'a göre pahalı bir alternatif olmasına rağmen rahat ve hızlı bir ulaşım aracıdır. Havalimanı web sitesinde lokasyona göre güncel fiyatları bulabilirsiniz.