Erzurum - Isparta Uçak Bileti

Erzurum - Isparta uçak bileti

Erzurum - Isparta uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Erzurum - Isparta uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Erzurum - Isparta uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Erzurum - Isparta uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Erzurum - Isparta uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Erzurum Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Erzurum Havalimanı

Erzurum havalimanı, Erzurum şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı Yakutiye ilçesi sınırları içerisindedir. Havalimanına özel aracınız ile gitmek isterseniz Havalimanı yolunu takip etmelisiniz. Normal zamanda özel aracınızla 25-30 dakika da ulaşabileceğiniz havalimanına, kış aylarında kar yağışı dolayısıyla ulaşım daha uzun sürmektedir.

Havalimanı otopark'ı saatlik olarak ücretlendirilmektedir. Uzun süreli kullanacaksanız lütfen bilgi alınız. Aksi durumda fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Ayrıca havalimanına Otobüs, Taksi ve kiralamış olduğunuz araç ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Erzurum havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Erzurum havalimanı'na ulaşımda uçak kalkış saatine göre şehir merkezinden servisler düzenlenmektedir. Şehir merkezinden kalkan otobüslerin ana durağı İstasyon Meydanı'dır. İstasyon meydanının en önemli özelliği Erzurum'un çoğu semtinden buraya  otobüs seferleri olmasıdır. Yani havalimanına ulaşmak istediğinizde öncelikle istasyon meydanı otobüslerine oradan da havalimanı otobüslerine binebilirsiniz.

Havaalanı otobüs güzergahı: İstasyon Meydanı, Gez Mahallesi, Hastaneler Caddesi, Kız Meslek Lisesi, Belediye, EBŞ Belediye Spor Tesisleri, Erzurum Teknik Üniversitesi, Oto Terminal-Otogar, Hava Alanı

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşıp aracınızı havalimanında ofisi bulunan frimalara teslim edebilirsiniz.

Erzurum havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, SUDE OTO KİRALAMA, EVİS OTO KİRALAMA

Taksi

Havalimanı'na hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz taksi seçeneğini düşünebilirsiniz. Genellikle Palandöken'e kayak yapmak için gelen tatilciler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Havalimanına ulaşımlarınızda ödeyeceğiniz tutar konusunda taksi şöföründen bilgi alabilirsiniz.Isparta Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı, şehir merkezine 35 km uzaklıktadır. Isparta'ya gitmek isteyen yolcuların yanısıra Burdur iline gitmek isteyen yolcular da bu havalimanını kullanmaktadır.

THY'nin İstanbul'dan gelen yolcuları için düzenlemiş olduğu ücretli servisler ile şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Isparta Süleyman Demirel havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Kış aylarında kayak severlerin uğrak yeri Davraz'a da Tripuck transfer hizmeti ile gidebilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Isparta Süleyman Demirel havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Isparta Süleyman Demirel havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı terminal çıkışında bulabileceğiniz taksiler ile Isparta, Burdur, Bucak ve Davraz'a gidebilirsiniz. Taksi ücretleri konusunda bilgiyi taksi şöförlerinden alabilirsiniz. Taksi biraz pahalı bir alternatif olarak gözükse de zamanınız kısıtlı ise tercih edebilirsiniz.