Edremit - Kars Uçak Bileti

Edremit - Kars uçak bileti

Edremit - Kars uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Edremit - Kars uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Edremit - Kars uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Edremit - Kars uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Edremit - Kars uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Edremit Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı

Balikesir Koca Seyit Havalimanı, Balıkesir'de bulunan ikinci havalimanıdır. Edremit ilçesi sınırlarında bulunan havalimanı, Edremit şehir merkezine 4 km, Burhaniye'ye 8 km, Balıkesir'e 90 km uzaklıktadır. Ayvalık ve Akçay gibi tatil bölgelerine yakınlığından dolayı yerli turistler tarafından tercih edilmektedir.

Havalimanına Balıkesir'den özel aracınız ile Balıkesir-Edremit yolu D230 üzerinden 1 saate ulaşabilirsiniz. Edremit'ten havalimanına ulaşmak isterseniz E87 yolunu takip ediniz. Konum olarak iç hat terminaline yakın olan 274 araç kapasiteli otoparkı kullanabilirsiniz. Otopark saatlik olarak ücretlendirilmekte olup 5 gün üzeri kullanımlarda abonmanlık seçeneği daha avantajlı olmaktadır.

Edremit havalimanına gitmek için Balıkesir'den Taksi ve Tripuck transfer haricinde pek seçeneğiniz bulunmuyor. Şehirlerarası otobüsler ile Edremit'e ulaşıp Belediye otobüsü veya Minibüs ile havalimanına ulaşabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Edremit ve Balıkesir şehrinin önemli lokasyonlarından havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına Edremit, Burhaniye ve Ayvalık kalkışlı belediye otobüsü seferleri ile ulaşılıyor. Otobüs kalkış yerleri ve güzergahı konusunda detaylı bilgiyi Edremit Belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Minibüs

Edremit şehir merkezinden havalimanına Minibüsler ile ulaşılmaktadır. Körfez Birlik minibüsleri otogardan kalkmakta ve havaliamanının yanından geçmektedir.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Araç kiralama ile ulaşımlarınızda aracınızı havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketine teslim edip uçuşunuza gidebilirsiniz.

Edremit Koca Seyit havaliamanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, EUROPCAR, AYVALIK , AVEC

Taksi

Edremit ilçesinden rahat ve hızlı bir şekilde Edremit Koca Seyit havalimanına taksi ile ulaşabilirsiniz. Balıkesir, Ayvalık ve Akçay'dan ulaşmak isterseniz öncelikle taksi şöferlerinde fiyat bilgisini alınız.Kars Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kars Harakani Havalimanı

Kars Harakani Havalimanı, Kars şehir merkezine 5 km uzaklıkta olup Karacaören köyü sınırları içerisindedir.

Havalimanından yolcu taşımacılığı işletmesi 2018 Mart ayı itibarı ile Emin Özdemir Yolcu taşımacılığı firması tarafından HAVACAR otobüsleri ile yapılacaktır. Havacar otobüsleri Ardahan, Kars Merkez, Sarıkamış ve Kağızman'a yolcu taşıyacaktır. Firmanın 0 (538) 379 91 28 numaralı telefonunu arayarak detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Kars Harakani havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Kars Harakani havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine gitmekte olan belediye otobüsleri Aslan Heykelleri'nin önüne kadar gitmektedir. Uçakların iniş saatine göre ayarlanmış otobüsleri terminal binasından çıktıktan sonra bulabilirsiniz. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Kars Harakani havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Kars Harakani havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ÖZ SEMA OTO KİRALAMA, BEY CAR RENTAL, KARS CAR RENTAL

Taksi

Havalimanından şehir merkezi ve çevredeki destinasyonlara ulşamanın bir diğer yolu ise taksidir. Şehir merkezi yakın olduğu için 10 dakika'da ulaşabilirsiniz. Ardahan ve Sarıkamış'a gitmek istiyorsanız fiyat konusunda taksi şöförü ile anlaşabilirsiniz. Eğer ücreti beğenmezseniz otogar'a gidip şehirlerarası otobüsü denemenizi öneririz.