Canakkale - Sinop Uçak Bileti

Canakkale - Sinop uçak bileti

Canakkale - Sinop uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Canakkale - Sinop uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Canakkale - Sinop uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Canakkale - Sinop uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Canakkale - Sinop uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Çanakkale Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Çanakkale Havalimanı

Çanakkale havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanına özel aracınız ile gitmek isterseniz havalimanı otoparkını kullanabilirsiniz. Havalimanı otoparkı saatlik olarak ücretlendirilmesine rağmen uzun süreli araç bırakmak isterseniz aylık abonmanlık yapabilirsiniz.

Havalimanı'na ulaşım için Belediye otobüsü, Taksi ve Tripuck transferi ise diğer alternatif ulaşım araçlarınızdır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Çanakkale havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına uçak kalkış saatlerine göre Belediye tarafından otobüs seferleri düzenlenmektedir. Belediye otobüslerini kullanıp havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı otobüsleri Necippaşa Cami durağından kalkmaktadır.

Otobüs güzergahı: Necippaşa Cami, Kordon, İskele, Demircioğlu Caddesi, Atatürk Caddesi, Eski Tansaş, Troya Caddesi, Şehit Gürol Caddesi, Havalimanı

Araç Kiralama

Çanakkale havalimanına kiralamış olduğunuz araç ile de ulaşmanız mümkün. Havalimanın da ofisi bulunan araç kiralama şirketlerini öğrenmek için havalimanı'na danışabilirsiniz. Eğer aracı kiralamış olduğunuz firmanın havalimanında ofisi bulunmuyorsa önceden teslim yeri ve saatini firmaya bildiriniz.

Taksi

Şehir merkezinden Taksi ile havalimanına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Assos, Gelibolu gibi yerlerden ulaşmak isterseniz fiyat konusunda taksi şöförlerine danışınız.Sinop Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Sinop Havalimanı

Sinop Havalimanı, Sinop şehir merkezine 8 km uzaklıkta bulunmakta olup Bostancılı köyü sınırları içerisindedir.

Sinop havalimanından şehir merkezine gitmek için en çok kullanılan araç THY'nin havayolu servisleridir. Havalimanından hareket eden havayolu servisi, Otogar'dan geçerek son durağı olan Sinop PTT önüne gitmektedir. 

Sinop Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Minibüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Sinop havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Minibüs

Bir diğer ulaşım aracı ise minibüs'lerdir. Minibüsler Sinop ilinde ulaşımın olmazsa olmazıdır. 30 dakika gibi bir sürede minibüs ile şehir merkezine gidilmektedir. 

Minibüs güzergahı: Fen Edebiyat-Cezaevi-Havaalanı-Bostancılı içi-Stad-Seyitbilal

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Sinop havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Sinop havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ENTERPRISE

Taksi

Sabit bir ücret ödeyerek Sinop havalimanından şehir merkezine taksi ile gidebilirsiniz. Havalimanı şehir merkezine yakın olduğu için hem ucuz hem de hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havayolu servisleri ve minibüs'lerin çok fazla durağa uğramasından dolayı seyahat süresi uzamaktadır. Taksi ile gitmek istediğiniz yere direk gidebilirsiniz.