Bursa - Hakkari Uçak Bileti

Bursa - Hakkari uçak bileti

Bursa - Hakkari uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bursa - Hakkari uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bursa - Hakkari uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bursa - Hakkari uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bursa - Hakkari uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Bursa Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bursa Yenişehir Havalimanı

Bursa Yenişehir havalimanı şehir merkezine 58 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı Yenişehir ilçesi sınırları içerisindedir.

Bursa havalimanına özel aracınız ile giderken D200 veya o-22/E-90 yolundan ilerleyerek D587 yolu üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz. 2 yol güzergahından da havalimanına ulaşım yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi hakkında yeterli bilgi almak için havalimanını gitmeden önce arayınız.

Bursa'da şehir içi ulaşım BURULAŞ tarafından yapılmaktadır. BURULAŞ  altında Bursaray (Tren), Burtram (Tramvay), Otobüs, BUDO (Deniz Otobüsü), Deniz uçagı ve Helitaksi toplu ulaşım araçları bulunmaktadır. Gelişmiş ulaşım yapısı sayesinde farklı aktarmalar yaparakta havalimanına ulaşmanız mümkün.

Havalimanı'na ulaşım için Dolmuş, Belediye otobüsü, Taksi ve Tripuck transferi kullanabilirsiniz.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Yenişehir havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına Kent Meydan'ından kalkan 80 numaralı belediye otobüsleri ile gidebilirsiniz. 80 numaralı hattın kalkış saatleri uçak kalkış saatine göre düzenlenmektedir. Bursaray ile aktarma yapıp 80 numaralı otobüs ile havalimanına ulaşıldığında bilet fiyatı değişmektedir.

80 otobüs güzergahı: Kent Meydanı, Darmstat Caddesi, Merinos İstasyonu, Ankara Yolu, Yenişehir Havalimanı

Dolmuş

Bursa dolmuşları Dogu Garajı ile Yenişehir ilçe merkezi arasında çalışmaktadır. Talep ederseniz Yenişehir havalimanına ulaşımınız sağlanacaktır.

Araç Kiralama

Bursa şehir merkezinde birçok global ve yerel tedarikçiden araç kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız araç ile havalimanına gelmek isterseniz sadece SIXT araç kiralama şirketinin havalimanında ofisi olduğunu unutmayınız. Diğer firmalara araça tesliminiz ve uçak kalkış saatinizi bildirmeniz gerekmektedir.

Taksi

Bursa havalimanına şehrin her bölgesinden ve kayak sever tatilcilerin popüler yeri Uludağ'dan bineceğiniz taksi ile de ulaşabilirsiniz. Taksi sizi hızlı ve konforlu bir şekilde havalimanına ulaştıracaktır. Fakat Taksi seçeneği havalimanının uzaklığı düşünülünce biraz maliyetli olacaktır. Taksi şöförü ile pazarlık yapabilirsiniz.Hakkari Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı, Hakkari şehir merkezine 78 km uzaklıkta bulunmakta olup Yüksekova ilçe sınırları içerisindedir.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Hakkari havalimanından şehire ulaşmak için çok fazla imkanınız bulunmamaktadır. Terminal çıkışında bulabileceğiniz taksiler ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Mesafenin bir hayli uzak olmasından dolayı taksi ücreti fazla olabilir. Taksi şöförü ile pazarlık yaparak düşürmeyi deneyebilirsiniz.