Benin City - Kocaeli Uçak Bileti

Benin City - Kocaeli uçak bileti

Benin City - Kocaeli uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Benin City - Kocaeli uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Benin City - Kocaeli uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Benin City - Kocaeli uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Benin City - Kocaeli uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Benin City Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Benin City havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Benin City havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Kocaeli Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Cengiz Topel Havalimanı

Cengiz Topel Havalimanı, Kocaeli (İzmit) şehir merkezine 15 km uzaklıkta olup Kartepe ilçe sınırlarındadır. Havalimanı İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarına alternatif olarak kullanılmaktadır.

Cengiz Topel Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Cengiz Topel havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından hem Kocaeli'ne hem de Sakarya'ya otobüs seferleri bulunuyor. Otobüs'lere havalimanı terminalinden ulaşablirsiniz. Bu iki şehire ulaşmak için en ucuz ulaşım imkanı otobüs'tür. Kocaeli'ne 250C, Sakarya'ya 54/K numaralı otobüs gitmektedir. Otobüs'ler uçak iniş saatlerine göre havalimanında bulunmaktadır.

250 C otobüs güzergahı: Derince-İzmit-Otogar ve Havalimanı

54/K otobüs güzergahı: Kocaeli Terminal- Karaağaç Bulvarı - Atatürk Bulvarı - Kent Meydanı - 1 Geçit- M.Egemenlik Caddesi - Z.Hanım Caddesi - Adnan M. Caddesi - Sedaş - Y.Terminal - D100 - Aşağıdereköy - Eşme - Uzuntarla - Havalimanı

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Cengiz Topel havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Cengiz Topel havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı terminal çıkışında bekleyen taksi ile Kocaeli, Adapazarı, Gölcük, Sakarya ve Sapanca'ya gidebilirsiniz. Taksi ücret tarifesi açılış fiyatına göre km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır. Şehir merkezine hiç beklemeden gitmek isterseniz taksi güzel bir çözüm olacaktır.