Bahawalnagar - Denizli Uçak Bileti

Bahawalnagar - Denizli uçak bileti

Bahawalnagar - Denizli uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Bahawalnagar - Denizli uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Bahawalnagar - Denizli uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bahawalnagar - Denizli uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bahawalnagar - Denizli uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Bahawalnagar Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bahawalnagar havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Bahawalnagar havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Denizli Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı

Denizli Çardak Havalimanı, Çardak ilçesi sınırları içinde olup Denizliye 65 km uzaklıktadır. Havalimanı genellikle Pamukkale'ye gitmek isteyen turistler tarafından da tercih edilmektedir.

THY, Anadolujet ve Pegasus havayollarının uçuş saatlerine göre havalimanından şehir merkezine giden ücretli havalimanı servisleri bulunuyor.

Denizli Çardak Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunuyor.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına havalimanından ulaşabilirsiniz. Havalimanından Denizli şehir merkezine ulaşıldığı gibi travertenler ile ünlü Pamukkale'ye de transfer yapılmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Denizli Çardak havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Denizli Çardak havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BAYTUR, BUDGET, SIXT, VARLIK TURIZM

Taksi

Havalimanında taksiler iç hat ve dış hat terminal binası çıkışlarında beklemektedir.  24 saat boyunca taksi bulabilirsiniz. Taksi ile Denizli şehir merkezine veya Pamukkale'ye gidebilirsiniz. Taksi hizmeti, Pamukkale Havalimanı Taksi kooperatifi tarafından verilmektedir. Şehir merkezinden uzakta olduğu için taksi ile tek kişi yolculuk yapacak iseniz avantajlı değildir.