Baf - Zhengzhou Uçak Bileti

Baf - Zhengzhou uçak bileti

Baf - Zhengzhou uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Baf - Zhengzhou uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Baf - Zhengzhou uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Baf - Zhengzhou uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Baf - Zhengzhou uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Baf Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Baf Uluslararası Havalimanı

Baf Uluslararası Havalimanı, Baf (Yunanca: Πάφος, İngilizce: Paphos) şehir merkezinden 18 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

Havalimanı özellikle yaz ayında Kıbrıs adasının güneyinde tatil yapmak isteyen turistlere hizmet vermektedir. Yaz ayında sezonsal olarak havalimanını kullanan havayolu sayısı artmaktadır. Özellikle Avrupa'nın birçok yerine aktarmasız uçulabilmektedir.

Baf şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Λεωφ. Νικ. Ι. Νικολαϊδη üzerinden yaklaşık 22 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında açık ve kapalı otopark bulunmaktadır. Uzun süreli açık otopark diğer seçeneklerinize göre çok daha ucuzdur. Otopark'ta ayrıca engelli yolcular için park alanaı da mevcuttur.

Baf Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Baf Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Baf şehir merkezinin yanısıra Limassol, Coral Bay, Kissonerga, Chloraka ve Peyia'dan da transfer imkanı bulunmaktadır.  Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanına ulaşmak isteyen yolcular şehir merkezinde 612 ve 613 numaralı otobüsleri, Polis Chrysochous'dan ise 649 numaralı otobüsleri kullanmalıdırlar. 612 numaralı otobüs Kato Paphos Otobüs terminalinden hareket etmektedir. Yaklaşık yolculuk süresi 30 dakika'dır. 613 numaralı otobüs ise Karavella otobüs istasyonundan hareket edip havalimanına gelmektedir. Yaklaşık yolculuk süresi 40 dakika'dır.

Polis Chrysochous ise Kıbrıs adasının kuzeybatı ucunda, Chrysochous Körfezi'nin merkezinde küçük bir kasabadır. 649 numaralı otobüs ile 70 dakika seyahat ederek havalimanına ulaşabilirsiniz.

649 numaralı hat güzergahı: Polis Chrysochou, Chrysochou, Goudi, Choli, Skoulli, Giolou, Stroumbi, Tsada, Mesogis Av., Demokratias Av., Geroskipou (Makariou Av.), Acheleia, Timi, Baf Havaalanı 

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Baf Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Baf Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, EUROPCAR, ANDY'S – ECONOMY CAR HIRE, SIXT, S & F ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Taksiler hızlı bir ulaşım aracı olduğu için tercih edilmektedir. Hem şehir merkezinde hem de tatil bölgelerinde çok miktarda taksi bulabilirsiniz. Taksilerde geceleyin tarife değişmekte ve ücret artmaktadır. Yaklaşık olarak Baf şehir merkezinde 15€, Coral Beach'ten 25€, Limassol'dan 46€ ve Larnaka'dan 97€ ücret ödersiniz.

Zhengzhou Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Zhengzhou havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Zhengzhou havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.