Adana - Kayseri Uçak Bileti

Adana - Kayseri uçak bileti

Adana - Kayseri uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Adana - Kayseri uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Adana - Kayseri uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Adana - Kayseri uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Adana - Kayseri uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Adana Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Adana Şakirpaşa Havalimanı

Adana Şakirpaşa Havalimanı Çukurova bölgesi sınırları içinde bulunmakta olup şehir merkezine 5 km uzaklıktadır. Havalimanı Adana'ya gitmek isteyen yolculara ilaveten Mersin ve Osmaniye'ye yakınlığı nedeniyle buralara gitmek isteyen yolcular tarafından da tercih edilmektedir.

Özel aracı ile havalimanına giden yolcular, iç hat ve dış hat terminallerinin karşısındaki açık otoparkı kullanabilirler. Aracınızı uzun süreli otopark'a bırakacaksanız Parkvia otoparklarından yararlanabilirsiniz. Havalimanına birkaç km uzakta olan otoparktan havalimanına ücretsiz servisleri de bulunuyor.

Otobüs, Dolmuş-Minübüs, Havaş ve  Taksi seçenekleri de havalimanına ulaşımınızı sağlamaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından havalimanına ulaşmanız mümkün. Adana şehir merkezinden havalimanına ulaşılabildiği gibi ayrıca Seyhan, Mersin ve Ceyhan gibi şehrin dışındaki bölgelere de ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Şakirpaşa havalimanına ulaşımda belediye otobüslerini kullanmak isterseniz Balcalı'dan 135 ve Seyhan Uygulama Hastanesi'nde 159 numaralı otobüsleri tercih etmelisiniz. Otobüs seferleri hakkında güzergah bilgisine Adana Büyükşehir Belediyesi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Minübüs - Dolmuş

Havalimanı'na ulaşımda Dolmuş'lar ise bir diğer seçeneğiniz. Meydan minibüsler'i ile havalimanına ulaşabilirsiniz.

Havaş

Adana Şakirpaşa havalimanında Havaş seferleri yapılmasına rağmen şehir merkezinden havalimanı'na gidilmemektedir. Sadece Havaş seferleri Osmaniye, Ceyhan ve Mersin'den havalimanı'na yapılmaktadır.

Osmaniye - Ceyhan kalkış noktaları: Osmaniye Cumhuriyet Meydanı​ Otopark Karşısı, Ceyhan Eski Adliye Önü

Mersin kalkış noktaları: Mersin Forum AVM Önü, Mersin Şehir Merkezi Stadyum önü, Tarsus Şehir Merkezi (Kleopatra)

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile de havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisleri bulunan araç kiralama şirketlerini  tercih etmişseniz aracınızı hızlı bir şekilde havalimanı ofislerinde teslim edebilirsiniz.

Havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; ERTUR RENT A CAR, ENTERPRISE, AVIS, EUROPCAR, SIXT

Taksi

Adana havalimanı'na şehir merkezine çok yakındır. Hızlı ve rahat bir yolculuk yapmak için taksileri tercih edebilirsiniz. Taksi tercih eden yolcular için özellikle ulaşımın ne kadar tutacağını taksi şöföründen öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Kayseri Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Erkilet Havalimanı

Erkilet Havalimanı, Kayseri şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunmakta olup Kocasinan merkez ilçesi sınırları içerisindedir.

Erkilet Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Havaş, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Erkilet havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Havalimanından Amarat, Güneşli, Yenişehir ve Yenimahalle gibi Kayseri semtlerine ulaşımınızı sağlayabildiğiniz gibi Ankara gibi çevre illere de transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Erkilet havalimanından şehir merkezine karşılıklı olarak her 20 dakika'da bir seferler düzenlenmektedir. Havalimanın'dan şehir merkezine ve Erciyes kayak merkezine en ucuz ulaşım aracı otobüs'tür. Havalimanından 4, 100, 101, 102 ve 270 numaralı otobüsler hareket etmektedir. 4 numaralı otobüs ile Erciyes kayak merkezi, 100 numaralı otobüs ile Seyid Burhanettin Devlet hastanesi, 101 numaralı otobüs ile İstasyon Caddesi, 102 numaralı otobüs ile Erciyes üniversite'si fakültesi ve 200 numaralı otobüs ile Nato 200 evler'e ulaşabilirsiniz. Güzergah bilgisi ve otobüs saatleri hakkında bilgiye Kayseri belediyesi resmi web sitesinden ulaşılabilmektedir.

Havaş

Havaş servisleri havalimanından şehir merkezi ve Talas olmak üzere 2 destinasyona gitmektedir. Bilet fiyatı 2 yer için de 12 TL'dir. Şehir merkezine 30 dakika, Talas'a ise 45 dakika'da ulaşılmaktadır. Havaş servisleri uçak iniş saatine göre organize edilmektedir. 

Havas şehir merkezi yolcu indirme durakları: Tren Garı,Yeni Sanayi DSİ Kavşağı, Eski Şeker Karakolu,Şehirlerarası Otobüs Terminali Karşısı(BYZ Avm Otoparkı)

Havas Talas yolcu indirme durakları: Kayseri Forum Avm-Farabi Sokak Ptt Başmüdürlüğü-Tuna Tramvay Durağı- İpeksaray Avm Önü-M.Şimşek Caddesi Cemil Baba Parkı-Erciyes Üniversitesi Talas Bulvarı Hastane Girişi-Anayurt Meydan

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Erkilet havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Erkilet havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, ENTERPRISE, HERTZ, FILOPARK, CARMOBIL, SIXT, BUDGET, ALVIS

Taksi

Kayseri havalimanından şehir merkezine taksi ile yolculuk yaparak 10 dakika'da ulaşılmaktadır. Kayak merkezine ulaşım otobüs ile daha ucuz olmasına rağmen rahat bir yolculuk için taksiyi tercih edebilirsiniz. Taksi ücretleri açılış fiyatı üzerine km başına ücret eklenerek hesaplanmaktadır.