VIM Airlines Uçak Bileti

VIM Airlines

En uygun VIM Airlines uçak bileti fırsatları Tripuck'da

VIM Airlines Hakkında

VIM Airlines ‘VIM avia’ olarak da bilinmektedir. 2000 yılında Moskova merkezli olarak kurulmuş düşük maliyetli havayolu şirketidir. Domedova Havalimanı’nı hub olarak kullanmaktadır. Tarifeli ve charter seferler düzenlemektedir. Genelde yolcularına Rusya içhatlarında ucuz ve uygun uçak bileti fiyatları sunmaktadır.

Vim Airlines’ın uçtuğu Rusya şehirleri ; Barnauli, Bratsk, Chita, Ekaterinburg, Gelendzhik, Habarovsk, Krasnodar, Magadan, Mahaçkale, Moskova, Novosibirsk, Omsk,Petropavlovsk-Kamchatsky, Soçi, St Petersburg

Ayrıca Yurtdışında Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan, Ermenistan, Azerbeycan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Yunaistan, İtalya, İspanya , İsviçre, Ukrayna ve Fransa destinasyonlarına uçuş gerçekleştirmektedir.

VIM Airlines Check-in

Online Check-in

Havayolunun sitesinde online check-in hizmeti bulunmamaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini VIM Airlines web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

VIM Airlines Bagaj Kuralları

El bagajı
VIM havayolunda el bagaj hakkı ücret sınıfınıza göre değişiklik göstermektedir. Promo ve Ekonomi sınıfında sadece 5kg bagaj taşıma izniniz bulunmaktadır. Ekonomi Plus ve Business sınıfında uçuyorsunuz bagaj hakkınız 10 kg’a artırılmaktadır. El bagajı 55×40×20 cm boyutundan fazla olmamalıdır.

Kargo bölümü bagaj

El bagajında olduğu gibi uçuş sınıfınıza göre kargo bölümünde taşınacak bagaj hakkını farklılık göstermektedir. Promo sınıfı olan yolcular 10 kg , Ekonomi ve Ekonomi Plus yolcuları 23 kg , Business sınıf yolcuları ise 32 kg bagaj hakkı bulunmaktadır. Kargo bölümüne verilecek bagajın toplam boyutu 203 cm ve 32 kg’mı geçmemelidir.

Diğer bagajlar
Evcil hayvan taşınmasına VIM airlines izin vermektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgiye havayolu web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

VIM Airlines Koltuk seçimi

VIM Airlines ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

VIM Airlines Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Sadakat Programı

VIM Airlines, çok fazla uçuş yapan müşterilerine sadakat programı sunmamaktadır.

Firma tarafından sadakat programı olduğunda bilgiler güncellenecektir.

VIM Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

VIM Airlines Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde VIM Airlines sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

VIM Airlines Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde VIM Airlines ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

VIM Airlines Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için VIM Airlines bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

VIM Airlines
IATA ICAO Çağrı Kodu
NN MOV MOV AIR

Kuruluş: 2000
Havalimanı Yeri:Rusya
Hubları: DME
Sahibi: Privately Owned
Global Havacılık İttifakı: -
Sık Uçuş Programı: -
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 28
Uçtuğu Destinasyon:  50
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar