Urumqi Air Uçak Bileti

Urumqi Air

En uygun Urumqi Air uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Urumqi Air Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Urumqi Air hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Urumqi Air firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Urumqi Air kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Urumqi Air biletini en ucuz fiyata satın alın.

Urumqi Air Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Urumqi Air check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Urumqi Air web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Urumqi Air Bagaj Kuralları

Urumqi Air ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Urumqi Air ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Urumqi Air Koltuk seçimi

Urumqi Air ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Urumqi Air Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık Urumqi Air ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Urumqi Air Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Urumqi Air Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Urumqi Air sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Urumqi Air Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Urumqi Air ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Urumqi Air Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Urumqi Air bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Urumqi Air
IATA ICAO Çağrı Kodu
UQ CUH LOU LAN

Kuruluş: 2014
Havalimanı Yeri:Çin
Hubları: URC
Sahibi: Hainan Airlines
Global Havacılık İttifakı: U-FLY Alliance
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 18
Uçtuğu Destinasyon:  31
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Urumqi Air Uçak Biletleri

YönBilet bul
Urumçi → ShenzhenUÇUŞ ARA
Lanzhou → Kaşgar İliUÇUŞ ARA
Shenzhen → UrumçiUÇUŞ ARA
Urumçi → LanzhouUÇUŞ ARA
Urumçi → Kaşgar İliUÇUŞ ARA
Kaşgar İli → LanzhouUÇUŞ ARA
Haikou → MianyangUÇUŞ ARA
Lanzhou → UrumçiUÇUŞ ARA
Urumçi → ChongqingUÇUŞ ARA
Urumçi → ÇengduUÇUŞ ARA
Kaşgar İli → UrumçiUÇUŞ ARA
Urumçi → ÇengçouUÇUŞ ARA
Çengçou → UrumçiUÇUŞ ARA
Lanzhou → ÇengçouUÇUŞ ARA
Nankin → LanzhouUÇUŞ ARA
Çengçou → LanzhouUÇUŞ ARA
Çengdu → UrumçiUÇUŞ ARA
Urumçi → WanzhouUÇUŞ ARA
Wenzhou → ÇengçouUÇUŞ ARA
Chongqing → UrumçiUÇUŞ ARA