Uni Air Uçak Bileti

Uni Air

En uygun Uni Air uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Uni Air Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Uni Air hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Uni Air firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Uni Air kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Uni Air biletini en ucuz fiyata satın alın.

Uni Air Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Uni Air check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Uni Air web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Uni Air Bagaj Kuralları

Uni Air ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Uni Air ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Uni Air Koltuk seçimi

Uni Air ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Uni Air Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Infinity MileageLands Sadakat Programı

Sık sık Uni Air ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Uni Air Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Uni Air Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Uni Air sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Uni Air Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Uni Air ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Uni Air Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Uni Air bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Uni Air
IATA ICAO Çağrı Kodu
B7 UIA GLORY

Kuruluş: 1998
Havalimanı Yeri:Tayvan
Hubları: TSA
Sahibi: EVA Air
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: Infinity MileageLands
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 15
Uçtuğu Destinasyon:  27
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Popüler Uni Air Uçak Biletleri

YönBilet bul
Taipei → Magong CityUÇUŞ ARA
Magong City → TaipeiUÇUŞ ARA
Kaohsiung City → Magong CityUÇUŞ ARA
Magong City → Kaohsiung CityUÇUŞ ARA
Kinmen → TaipeiUÇUŞ ARA
Taichung City → Magong CityUÇUŞ ARA
Taichung City → KinmenUÇUŞ ARA
Magong City → Taichung CityUÇUŞ ARA
Kinmen → Kaohsiung CityUÇUŞ ARA
Taipei → KinmenUÇUŞ ARA
Kaohsiung City → KinmenUÇUŞ ARA
Magong City → TainanUÇUŞ ARA
Kinmen → Taichung CityUÇUŞ ARA
Tainan → KinmenUÇUŞ ARA
Tainan → Magong CityUÇUŞ ARA
Kinmen → TainanUÇUŞ ARA
Taipei → SeulUÇUŞ ARA
Ho Chi Minh Kenti → TaipeiUÇUŞ ARA
Taipei → Ho Chi Minh KentiUÇUŞ ARA
Kinmen → Chiayi CountyUÇUŞ ARA