TUI fly Deutschland Uçak Bileti

TUI fly Deutschland

En uygun TUI fly Deutschland uçak bileti fırsatları Tripuck'da

TUI fly Deutschland TUI fly Deutschland Hakkında

TUI fly Deutschland, eski adı TUIfly, 1972 yılında Hapag-Lloyd Flug adıyla kurulmuş bir Alman havayolu şirketidir. TUI’nin devralınması ve tüm havayollarının aynı isim altında uçmasına izin verilmesi kararıyla, havayolu, Aralık 2006’dan beri yolcularına TUIfly adı altında hizmet vermektedir.

Şirket prensipleri güvenilirlik, dakiklik ve emniyettir. Filo Boeing’den oluşuyor. Uçakta servis, uçuşun uzunluğuna ve varış noktasına bağlıdır. Birçok uçuşta ücretsiz atıştırmalıklar ve içecekler vardır, aksi takdirde bunlar herhangi bir zamanda satın alınabilir. Ücretsiz gazete ve dergiler, çeşitli radyo kanalları ve güncel filmler eğlence sağlar. Diğer bir hizmet de rezervasyon değişikliklerinin ve check-in işleminin online olarak yapılabilmesidir. TUIfly’nin unutulmaz logosu, şirketin harflerinden oluşan ve aynı zamanda müşterilere bir kalite vaadini temsil eden bir gülümsemedir.

TUI fly Deutschland Merkez Havalimanı

Hannover Langenhagen Havalimanı (HAJ / EDDV)

TUI fly Deutschland Uçuş Sınıfları

TUI fly’de yolcular, Pure ve Perfect tarifeleri arasında seçim yapabilirler. Perfect sınıfında, atıştırmalık ve içecek gibi birçok hizmet zaten dahil edilmiştir. Pure tarife ise temelde sadece taşımayı içerir. Bununla birlikte, ek modüller ile desteklenebilir ve böylece bireysel ihtiyaçlara göre uyarlanabilir. Ancak, Pure sınıfı ile yeniden rezervasyon yapmak mümkün değildir.


Havayolu esas olarak tek seferlik aktarmasız uçuşlar sunduğundan, hub yoktur. Hem ucuz hem de charter uçuşlar sunulmaktadır. Leipzig, Hamburg, Berlin ve Stuttgart‘ı içeren yoğun bir Alman rota ağı vardır. Kural olarak, Palma de Mallorca, Tenerife, Rodos ve Porto gibi güney Avrupa’daki popüler tatil destinasyonları buradan servis edilir. Kuzey Afrika’daki şehirler de rota ağının bir parçasıdır, ör. Kahire, Monastir ve Sharm el-Sheikh. Bazı rotalar yalnızca sezonluk olarak sunulur. Bazı rotalar özellikle ucuzdur, bu nedenle TUIfly tercih edilen bir tatil havayoluna dönüşmüştür ve şu anda Almanya’nın üçüncü büyük havayolu şirketidir.

TUI fly Deutschland Check-in

Online Check-in

Havayolu web sitesinde her yolcu kolayca check-in yapabilir. Tek ihtiyacı olan soyadı ve rezervasyon numarasıdır.

Koltuk seçebilirmiyim?

Check-in işlemi sırasında her yolcuya bir koltuk atanır. Yolcu bir koltuk seçmek isterse, bunu bir ücret karşılığında yapabilir.

Bagaj ne olacak?

El bagajı olan yolcular için kolaydır. Doğruca kapıya gidebilirsiniz. Diğerleri bagajlarını bırakma noktasına bırakıyor. Uçak kalkmadan en az 60 dakika önce orada olmalısınız.

Ne zaman kullanamazsın?

  • Yolcunun bir refakatçiye ihtiyacı olduğunda, örneğin kör insanlar. Refakatsiz çocuklar da kullanamaz.
  • Hayvanlar sizinle seyahat edecekse, kontuarda check-in yapmanız gerekir.
  • Dokuz kişiden fazla gruplar da online check-in hizmetini kullanamaz.

Biniş kartını nasıl alabilirim?

TUI Fly üzerinden online check-in yaptıktan sonra, biniş kartınızı elektronik olarak alacaksınız. Daha sonra yazdırabilir veya akıllı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Herhangi bir özel özellik var mı?

Pure tarifesiyle uçan tüm yolcular, check-in kontuarında kişi başı beş Euro hizmet ücreti öder. Elbette bu TUI Fly’ın web check-in’ini kullanan yolcular için geçerli değildir.

TUIfly’nin web check-in’ini ne zaman kullanabilirsiniz?

  • TUIfly Web Check-in, kalkıştan 30 gün önce mümkündür. Uçağın kalkışından en geç 5 saat önce gerçekleştirilmelidir.
  • TUI Fly’ın online check-in’i, elektronik rezervasyon onayına sahip olan veya havayolunu bir paket turun parçası olarak kullanan herkes tarafından kullanılabilir.
  • Gruplar ayrıca dokuzdan fazla üyesi olmadıkları sürece TUI Fly’da online check-in yapabilirler.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini TUI fly Deutschland web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

TUI fly Deutschland Bagaj Kuralları

El bagajı

Her yolcunun bir parça el bagajı ve bir dizüstü bilgisayar getirme hakkı vardır. El bagajı parçası altı kilogramdan ağır ve 55 x 40 x 20 santimetreden büyük olmamalıdır. Sıvıları el bagajında taşırken, lütfen 100 mililitreden fazla taşımayan kaplarda olması gerektiğini unutmayın. Tüm kaplar, toplam kapasitesi bir litreden fazla olmayan şeffaf, yeniden kapatılabilir plastik bir torba içinde tutulmalıdır.

Kargo bölümü bagaj

Teslim edilen bagaj maksimum 32 kg ağırlığında ve maksimum 80 x 65 x 45 cm boyutunda olabilir. Perfect tarifesindeki yolcuların bagaj hakkı 20 kilogramdır, Premium Ekonomi hizmeti için ek rezervasyon ile 30 kg olur. Pure ücret, herhangi bir bagaj hakkını içermez. Kendi koltukları olmayan çocuklar ve küçük çocuklar da hem kabin ve hem kargo bagaj hakkına sahiptir.

Diğer bagaj

Müzik aletleri ayrıca el bagajının bagaj hakkı dahilinde kabin içinde taşınabilir. Daha büyük aletleri taşımak istiyorsanız, bunu önceden belirtmeniz gerekir. Taşıma, ancak ambar içindeki müsaitlik durumda mümkündür. Dalış, golf, kayak ve snowboard ekipmanları önceden belirtilmiş olması koşuluyla ek ücret karşılığında taşınabilir.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

TUI fly Deutschland Koltuk seçimi

UIfly müşterileri check-in öncesinde koltuk rezervasyonu yapabilirler. Altı farklı koltuk kategorisi arasından seçim yapmak mümkündür – Standart Koltuk, Ön Koltuk, XL Koltuk, Konforlu Koltuk, Konforlu Koltuk Ön, Premium Koltuk. Koltuk başına maliyetler, gidilecek yerin bölgesine ve koltuk kategorisine göre değişir. Premium koltuklar yalnızca uzun mesafeli Dominik Cumhuriyeti, Meksika, Barbados ve Jamaika’yı içeren beşinci bölgedeki seyahatler için mevcuttur. TUI kart sahipleri, ücretsiz koltuk rezervasyonundan yararlanır, ancak bu, Comfort ve XL koltuklar için geçerli değildir.

TUI fly Deutschland Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

BlueMiles Sadakat Programı

TUIfly BlueMiles – havayolunun artık FriendChips sık uçan yolcu programına dönüştürülen bonus programının adı idi. İsim değişikliğinin yanında pek bir şey değişmedi: Üyelerin ulaşabileceği çeşitli sınıflar var. Ne kadar yüksek sınıflandırılırsanız – ne kadar çok mil kazanırsanız – o kadar fazla sıra vardır. Üyeler fazla bagajı ücretsiz olarak teslim edebilir veya ekstra ücret ödemeden koltuk rezervasyonu yapabilir. Ayrıca kalmanıza izin verilen özel bekleme alanları ve salonlar da bulunmaktadır. Öncelikli check-in, uçağa hızlı biniş gibi standartlaştırılmıştır.

TUIfly BlueMiles, FriendChip’leri ortaklardan da toplayın

FriendChips programı, çeşitli havayollarından oluşan bir ağa dayanmaktadır. Bu sadece TUI ile değil, diğer havayollarıyla yapılan uçuşlarda da mil toplamayı mümkün kılar. Ayrıca, mil harcayağınız perakende ve gastronomiden çeşitli ortaklar da var. Programda, bunlar yalnızca uçuşlar için değil, aynı zamanda elektrikli cihazlar veya katılımcı ortakların diğer öğeleri için de kullanılabilir.

TUI fly Deutschland Yiyecek, İçecek ve İkram

Tabii ki, uçakta, uçuş rezervasyonu sırasında sipariş edilebilecek bol miktarda yiyecek var. TUIfly aracılığıyla zaten bir uçuş rezervasyonu yaptıysanız, uçuştan 48 saat öncesine kadar menünüz için ön sipariş verebilirsiniz.

2016 yılının sonlarına doğru, TUIfly kabinde ücretsiz temel ikram hizmetini kaldırmıştır. Ancak yolcular önceden kendi menülerini bir araya getirebilirler. Menü şu anda doğrudan makinede taze hazırlanmış altı farklı yemek içermektedir. Bunlar arasında 6.90 EUR’ya alkolsüz içecek dahil Gouda peynirli baget veya 8,90 EUR’ya alkolsüz içecek dahil dana gulaş gibi menüler bulunmaktadır. Tabii ki, menüde aşağıdaki gibi vegan yemekler de mevcuttur: Tatlı patates köri dahil. Alkolsüz içecek 8,90 EUR. Mevcut menüde çocuk menüsü de sunulmaktadır. Çocuk menüsü, lezzetli bir tatlı ile servis edilen küçük mini kreplerden oluşuyor. Çocuk menüsünün fiyatı da 8,90 EUR’dur.

Tüm yiyecek ve içecekler plastik çatal bıçak takımı veya kağıt bardaklarda servis edilir. Eko-Sınıf, Ticari Sınıf, Ekonomi Sınıfı veya Birinci Sınıf ikram hizmetleri açısından hiçbir ayrım yapılmaz. Tüm yolcular aynı menüden seçim yapar.

TUI fly Deutschland Uçak İçi Eğlence

TUI fly ile, Pure tarifesiyle bile, uçakta küçük bir atıştırmalık veya sıcak bir yemek ve içecek veya yolculuktan önce yemek sipariş etmek mümkündür. Perfect sınıfında ise seyahat fiyatına zaten bir atıştırmalık ve alkolsüz içecek dahildir. Uçak içi dükkânda yolcular gümrüksüz alışveriş de yapabilirler. Diğer şeylerin yanı sıra, parfümler ve hoparlörler ve selfie çubukları gibi küçük teknik cihazlar sunulmaktadır. Daha fazla diz mesafesine sahip tercih edilen koltuk ek bir ücret karşılığında rezerve edilebilir.

Wi-Fi

TUIfly, kabinde internet hizmeti sunmamaktadır. Bununla birlikte, yolcular uçuş sırasında akıllı telefon, tablet, e-kitap ve dizüstü bilgisayar gibi elektronik cihazlarını kullanabilirler. Uçuş modunda olduklarından emin olun. Uçak modu işlevine sahip olmayan cihazların uçuş sırasında kullanılmasına izin verilmez. Kalkıştan önce kabin ekibinin güvenlik brifingi sırasında tüm cihazlar kapatılmalıdır.

TUI fly Deutschland Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde TUI fly Deutschland ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

TUI fly Deutschland Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için TUI fly Deutschland bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

TUI fly Deutschland
IATA ICAO Çağrı Kodu
X3 TUI TUI JET

Kuruluş: 1972
Havalimanı Yeri:Almanya
Hubları: HAJ
Sahibi: TUI Group
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: BlueMiles
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 36
Uçtuğu Destinasyon:  38
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 11.7
Uçak Tipi: Boeing
Uçak Detayı: Boeing 737-700, Boeing 737-800

İletişim: Flughafenstrasse 10, 30855 Langenhagen, Almanya
Telefon Numarası: +49 180 5424 140
Fax: +49 511 9727 341
E-mail: info@tuifly.com

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Popüler TUI fly Deutschland Uçak Biletleri

YönBilet bul
Münih → KandiyeUÇUŞ ARA
Frankfurt am Main → KandiyeUÇUŞ ARA
Düsseldorf → KandiyeUÇUŞ ARA
Kandiye → Frankfurt am MainUÇUŞ ARA
Frankfurt am Main → PalmaUÇUŞ ARA
Düsseldorf → PalmaUÇUŞ ARA
Düsseldorf → LarnakaUÇUŞ ARA
Kandiye → HannoverUÇUŞ ARA
Hurgada → Frankfurt am MainUÇUŞ ARA
Frankfurt am Main → RodosUÇUŞ ARA
Kandiye → KölnUÇUŞ ARA
Kandiye → DüsseldorfUÇUŞ ARA
Palma → DüsseldorfUÇUŞ ARA
Hannover → KandiyeUÇUŞ ARA
Hannover → PalmaUÇUŞ ARA
Münih → HurgadaUÇUŞ ARA
Köln → KandiyeUÇUŞ ARA
Palma → Frankfurt am MainUÇUŞ ARA
Hurgada → MünihUÇUŞ ARA
Köln → ViyanaUÇUŞ ARA