TruJet Uçak Bileti

TruJet

En uygun TruJet uçak bileti fırsatları Tripuck'da

TruJet Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında TruJet hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. TruJet firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp TruJet kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun TruJet biletini en ucuz fiyata satın alın.

TruJet Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için TruJet check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini TruJet web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

TruJet Bagaj Kuralları

TruJet ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka TruJet ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

TruJet Koltuk seçimi

TruJet ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

TruJet Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık TruJet ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

TruJet Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

TruJet Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde TruJet sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

TruJet Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde TruJet ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

TruJet Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için TruJet bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

TruJet
IATA ICAO Çağrı Kodu
2T TRJ TRUJET

Kuruluş: 2013
Havalimanı Yeri:Hindistan
Hubları: HYD
Sahibi: Turbo Megha Airways Pvt. Ltd.
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: Truly Friendly

Uçak Sayısı: 5
Uçtuğu Destinasyon:  21
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler TruJet Uçak Biletleri

YönBilet bul
Haydarabad → GoaUÇUŞ ARA
Haydarabad → BelagaviUÇUŞ ARA
Haydarabad → ChennaiUÇUŞ ARA
Mumbai → NandedUÇUŞ ARA
Nanded → HaydarabadUÇUŞ ARA
Haydarabad → VijayawadaUÇUŞ ARA
Belagavi → HaydarabadUÇUŞ ARA
Amhedabad → JaisalmerUÇUŞ ARA
Kandla → AmhedabadUÇUŞ ARA
Amhedabad → KandlaUÇUŞ ARA
Haydarabad → TirupatiUÇUŞ ARA
Tirupati → BelagaviUÇUŞ ARA
Vijayawada → HaydarabadUÇUŞ ARA
Haydarabad → UÇUŞ ARA
→ BangaloreUÇUŞ ARA
Jaisalmer → AmhedabadUÇUŞ ARA
Haydarabad → RajahmundryUÇUŞ ARA
Rajahmundry → HaydarabadUÇUŞ ARA