Somon Air Uçak Bileti

Somon Air

En uygun Somon Air uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Somon Air Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Somon Air hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Somon Air firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Somon Air kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Somon Air biletini en ucuz fiyata satın alın.

Somon Air Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Somon Air check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Somon Air web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Somon Air Bagaj Kuralları

Somon Air ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Somon Air ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Somon Air Koltuk seçimi

Somon Air ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Somon Air Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık Somon Air ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Somon Air Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Somon Air Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Somon Air sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Somon Air Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Somon Air ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Somon Air Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Somon Air bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Somon Air
IATA ICAO Çağrı Kodu
SZ SMR SOMON AIR

Kuruluş: 2007
Havalimanı Yeri:Tacikistan
Hubları: DYU
Sahibi: Private Owner
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: Hospitality is our Heritage!

Uçak Sayısı: 6
Uçtuğu Destinasyon:  25
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Somon Air Uçak Biletleri

YönBilet bul
Moskova → DuşanbeUÇUŞ ARA
Duşanbe → DubaiUÇUŞ ARA
Taşkent → DuşanbeUÇUŞ ARA
Duşanbe → TaşkentUÇUŞ ARA
Dubai → DuşanbeUÇUŞ ARA
Duşanbe → İstanbulUÇUŞ ARA
İstanbul → DuşanbeUÇUŞ ARA
Yekaterinburg → DuşanbeUÇUŞ ARA
Saint Petersburg → DuşanbeUÇUŞ ARA
Duşanbe → HucendUÇUŞ ARA
Almatı → DuşanbeUÇUŞ ARA
Duşanbe → MinskUÇUŞ ARA
Hucend → DuşanbeUÇUŞ ARA
Duşanbe → KazanUÇUŞ ARA
Kazan → DuşanbeUÇUŞ ARA
Duşanbe → MoskovaUÇUŞ ARA
Duşanbe → AlmatıUÇUŞ ARA