Sky Express Uçak Bileti

Sky Express

En uygun Sky Express uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Sky Express Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Sky Express hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Sky Express firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Sky Express kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Sky Express biletini en ucuz fiyata satın alın.

Sky Express Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Sky Express check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Sky Express web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Sky Express Bagaj Kuralları

Sky Express ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Sky Express ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Sky Express Koltuk seçimi

Sky Express ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Sky Express Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık Sky Express ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Sky Express Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Sky Express Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Sky Express sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Sky Express Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Sky Express ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Sky Express Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Sky Express bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Sky Express
IATA ICAO Çağrı Kodu
GQ SEH AIR CRETE

Kuruluş: 2005
Havalimanı Yeri:Yunanistan
Hubları: ATH
Sahibi: -
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: We are islanders

Uçak Sayısı: 12
Uçtuğu Destinasyon:  32
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Sky Express Uçak Biletleri

YönBilet bul
Atina → LarnakaUÇUŞ ARA
Larnaka → AtinaUÇUŞ ARA
Thessaloniki → AtinaUÇUŞ ARA
Atina → ThessalonikiUÇUŞ ARA
Atina → KandiyeUÇUŞ ARA
Kandiye → AtinaUÇUŞ ARA
Santorini → AtinaUÇUŞ ARA
Atina → SantoriniUÇUŞ ARA
Atina → RodosUÇUŞ ARA
Thessaloniki → KandiyeUÇUŞ ARA
Kandiye → ThessalonikiUÇUŞ ARA
Rodos → AtinaUÇUŞ ARA
Atina → CorfuUÇUŞ ARA
Corfu → AtinaUÇUŞ ARA
Atina → ChaniaUÇUŞ ARA
Brüksel → AtinaUÇUŞ ARA
Chania → AtinaUÇUŞ ARA
Atina → ZakynthosUÇUŞ ARA
Rodos → KandiyeUÇUŞ ARA
Kandiye → RodosUÇUŞ ARA