SATENA Uçak Bileti

SATENA

En uygun SATENA uçak bileti fırsatları Tripuck'da

SATENA Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında SATENA hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. SATENA firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp SATENA kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun SATENA biletini en ucuz fiyata satın alın.

SATENA Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için SATENA check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini SATENA web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

SATENA Bagaj Kuralları

SATENA ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka SATENA ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

SATENA Koltuk seçimi

SATENA ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

SATENA Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık SATENA ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

SATENA Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

SATENA Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde SATENA sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

SATENA Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde SATENA ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

SATENA Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için SATENA bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

SATENA
IATA ICAO Çağrı Kodu
9R NSE SATENA

Kuruluş: 1962
Havalimanı Yeri:Kolombiya
Hubları: BOG
Sahibi: Colombian Air Force
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: Primero mi país. (2011) SATENA Es Colombia.

Uçak Sayısı: 12
Uçtuğu Destinasyon:  38
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Popüler SATENA Uçak Biletleri

YönBilet bul
Bogotá → MedellínUÇUŞ ARA
Medellín → BogotáUÇUŞ ARA
Medellín → QuibdóUÇUŞ ARA
Quibdó → MedellínUÇUŞ ARA
Bogotá → AraucaUÇUŞ ARA
Medellín → ApartadóUÇUŞ ARA
Arauca → BogotáUÇUŞ ARA
Apartadó → MedellínUÇUŞ ARA
Bogotá → QuibdóUÇUŞ ARA
Bogotá → Puerto AsísUÇUŞ ARA
Bogotá → TumacoUÇUŞ ARA
Bogotá → SaravenaUÇUŞ ARA
Saravena → BucaramangaUÇUŞ ARA
Tumaco → BogotáUÇUŞ ARA
Quibdó → BogotáUÇUŞ ARA
Bogotá → ApartadóUÇUŞ ARA
Puerto Asís → BogotáUÇUŞ ARA
Ipiales → BogotáUÇUŞ ARA
Bogotá → IpialesUÇUŞ ARA
Cali → TumacoUÇUŞ ARA