SATA Air Acores Uçak Bileti

SATA Air Acores

En uygun SATA Air Acores uçak bileti fırsatları Tripuck'da

SATA Air Acores Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında SATA Air Acores hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. SATA Air Acores firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp SATA Air Acores kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun SATA Air Acores biletini en ucuz fiyata satın alın.

SATA Air Acores Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için SATA Air Acores check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini SATA Air Acores web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

SATA Air Acores Bagaj Kuralları

SATA Air Acores ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka SATA Air Acores ile görüşünüz.
Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

SATA Air Acores Koltuk seçimi

SATA Air Acores ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

SATA Air Acores Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

SATA Imagine Sadakat Programı

Sık sık SATA Air Acores ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

SATA Air Acores Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

SATA Air Acores Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde SATA Air Acores sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

SATA Air Acores Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde SATA Air Acores ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

SATA Air Acores Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için SATA Air Acores bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

SATA Air Acores
IATA ICAO Çağrı Kodu
SP SAT SATA

Kuruluş: 1941
Havalimanı Yeri:Portekiz
Hubları: PDL
Sahibi: Grupo SATA
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: SATA Imagine
Şirket Sloganı: The Atlantic and You

Uçak Sayısı: 6
Uçtuğu Destinasyon:  13
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Rota

Terceira Island → Ponta Delgada

Ponta Delgada → Terceira Island

Horta → Ponta Delgada

Funchal → Ponta Delgada

Terceira Island → Horta

Ponta Delgada → Funchal

Ponta Delgada → Horta

Ponta Delgada → Pico Island

Horta → Terceira Island

Pico Island → Ponta Delgada

Terceira Island → Pico Island

Pico Island → Terceira Island

Ponta Delgada → Flores Island

Terceira Island → Flores Island

Ponta Delgada → Santa Maria

Horta → Flores Island

Flores Island → Horta

Flores Island → Ponta Delgada

Flores Island → Terceira Island

Santa Maria → Ponta Delgada