SalamAir Uçak Bileti

SalamAir

En uygun SalamAir uçak bileti fırsatları Tripuck'da

SalamAir Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında SalamAir hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. SalamAir firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp SalamAir kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun SalamAir biletini en ucuz fiyata satın alın.

SalamAir Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için SalamAir check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini SalamAir web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

SalamAir Bagaj Kuralları

SalamAir ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka SalamAir ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

SalamAir Koltuk seçimi

SalamAir ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

SalamAir Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık SalamAir ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

SalamAir Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

SalamAir Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde SalamAir sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

SalamAir Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde SalamAir ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

SalamAir Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için SalamAir bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

SalamAir
IATA ICAO Çağrı Kodu
OV OMS MAZOON

Kuruluş: 2016
Havalimanı Yeri:Umman
Hubları: MCT
Sahibi: -
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 5
Uçtuğu Destinasyon:  26
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler SalamAir Uçak Biletleri

YönBilet bul
Dubai → MaskatUÇUŞ ARA
Maskat → DubaiUÇUŞ ARA
Maskat → KaraçiUÇUŞ ARA
Maskat → ŞarikaUÇUŞ ARA
Şarika → MaskatUÇUŞ ARA
Riyad → MaskatUÇUŞ ARA
Maskat → DakkaUÇUŞ ARA
Ed Dammam → MaskatUÇUŞ ARA
Maskat → İstanbulUÇUŞ ARA
Cidde → MaskatUÇUŞ ARA
Maskat → Bahrain IslandUÇUŞ ARA
Maskat → DohaUÇUŞ ARA
Bahrain Island → MaskatUÇUŞ ARA
Dakka → MaskatUÇUŞ ARA
İstanbul → MaskatUÇUŞ ARA
Maskat → KozhikodeUÇUŞ ARA
Doha → MaskatUÇUŞ ARA
Maskat → Ed DammamUÇUŞ ARA
Maskat → İskenderiyeUÇUŞ ARA
Maskat → CiddeUÇUŞ ARA