Hahn Air Uçak Bileti

Hahn Air

En uygun Hahn Air uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Hahn Air Hahn Air Hakkında

Hahn Air, Frankfurt yakınlarındaki Dreieich merkezli bir Alman bölgesel havayolu şirketidir. Direkt uçuş yapmama özelliğine sahiptir: ortak uçuş veya charter uçuşları kullanır. Hahn Airlines şirketi, SAL Airlines adı altında Frankfurt yakınlarında Ocak 1994’te Almanya’da kuruldu. 2002 yılında, şirketin yeniden yapılandırılmasının ardından adı Hahn Air olarak değiştirildi.

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’nin (IATA) bir üyesi olmasına rağmen, Hahn Air herhangi bir direkt uçuş gerçekleştirmemektedir. Bu nedenle, şirket tarafından sunulan tüm uçuşlar aslında Hahn Air’in ortaklık anlaşması olan diğer şirketler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu uçuşlar, kod paylaşımı veya charter yoluyla yapılır. Bu nedenle Hahn Air, bağlantılarını yürüttüğü bir ana merkeze sahip değildir.

Hahn Air, 200’den fazla küçük ve orta ölçekli havayolu için uçak bileti dağıtımında uzmanlaşmıştır. 70.000 IATA acentesi, Hahn Air rezervasyon platformu aracılığıyla uçak biletlerini dağıtabilmektedir. Havayolu, 2015 yılında orta ve uzun mesafeli uçuşlar sağlamak için Cessna Citation Sovereign uçağına yatırım yaptı.

Hahn Air Merkez Havalimanı

Düsseldorf Havalimanı (DUS / EDDL)

Hahn Air Uçuş Sınıfları

Uçuş sırasında yolcuların Ekonomi sınıfı ve Business sınıfı olmak üzere iki tür sınıf arasında seçim yapma hakkı vardır. Ekonomi sınıfında, yolcular 20 kg bagaj hakkına sahip olmanın yanı sıra çeşitli eğlence seçeneklerinden de yararlanıyor. Business class, daha fazla konfor ve alan ve özellikle 32 kg kayıtlı bagaj alma imkanı sunar. Şirket ayrıca atıştırmalıklar ve içecekler de sunmaktadır.

Hahn Air Check-in

Online Check-in

Havayolu ile online ve mobil check-in mümkün değildir. Hahn Air’ın check-in seçeneklerini genişletip genişletmediği henüz bilinmiyor. Daha fazla bilgi için havayolunun web sitesine bakınız.

WEBSITESI

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Hahn Air web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Hahn Air Bagaj Kuralları

Hahn Air ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Hahn Air ile görüşünüz.

Koşullarda değişiklik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Hahn Air Koltuk seçimi

Hahn Air ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Hahn Air Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurarak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Sadakat Programı

Sık sık Hahn Air ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Hahn Air Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Hahn Air Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Hahn Air sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Hahn Air Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Hahn Air ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Hahn Air Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Hahn Air bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Hahn Air
IATA ICAO Çağrı Kodu
HR HHN ROOSTER

Kuruluş: 2006
Havalimanı Yeri:Almanya
Hubları: DUS
Sahibi: Hans Nolte / Nikolaus Gormsen
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: Bulunmamaktadır
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 3
Uçtuğu Destinasyon:  4
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim: An der Trift 65 63303 Dreieich - Almanya
Telefon Numarası: + 49-6103-7331-0
Fax: +49 6103 5013 129
E-mail: service@hahnair.com

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar