GX Airlines Uçak Bileti

GX Airlines

En uygun GX Airlines uçak bileti fırsatları Tripuck'da

GX Airlines Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında GX Airlines hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. GX Airlines firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp GX Airlines kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun GX Airlines biletini en ucuz fiyata satın alın.

GX Airlines Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için GX Airlines check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini GX Airlines web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

GX Airlines Bagaj Kuralları

GX Airlines ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka GX Airlines ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

GX Airlines Koltuk seçimi

GX Airlines ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

GX Airlines Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık GX Airlines ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

GX Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

GX Airlines Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde GX Airlines sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

GX Airlines Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde GX Airlines ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

GX Airlines Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için GX Airlines bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

GX Airlines
IATA ICAO Çağrı Kodu
GX CBG GREEN CITY

Kuruluş: 2015
Havalimanı Yeri:Çin
Hubları: NNG
Sahibi: Tianjin Airlines (70%), Guangxi Beibu Gulf Investment Group (%30)
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 27
Uçtuğu Destinasyon:  59
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler GX Airlines Uçak Biletleri

YönBilet bul
Guilin → HaikouUÇUŞ ARA
Nanning → HaikouUÇUŞ ARA
Haikou → ZhuhaiUÇUŞ ARA
Fuyang → HaikouUÇUŞ ARA
Zhuhai → HaikouUÇUŞ ARA
Haikou → ÇengduUÇUŞ ARA
Haikou → NanningUÇUŞ ARA
Haikou → GuilinUÇUŞ ARA
Haikou → JiningUÇUŞ ARA
Haikou → LuzhouUÇUŞ ARA
Sanya → LuoyangUÇUŞ ARA
Xuzhou → ChangshaUÇUŞ ARA
Haikou → XuzhouUÇUŞ ARA
Yichang → HuhhotUÇUŞ ARA
Xiangyang → NanningUÇUŞ ARA
Changsha → XuzhouUÇUŞ ARA
Çengdu → NanningUÇUŞ ARA
Luoyang → SanyaUÇUŞ ARA
Nanning → ÇengduUÇUŞ ARA
Luzhou → HaikouUÇUŞ ARA