Felix Airways Uçak Bileti

Felix Airways

En uygun Felix Airways uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Felix Airways Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Felix Airways hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Felix Airways firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Felix Airways kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Felix Airways biletini en ucuz fiyata satın alın.

Felix Airways Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Felix Airways check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Felix Airways web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Felix Airways Bagaj Kuralları

Felix Airways ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Felix Airways ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Felix Airways Koltuk seçimi

Felix Airways ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Felix Airways Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık Felix Airways ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Felix Airways Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Felix Airways Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Felix Airways sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Felix Airways Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Felix Airways ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Felix Airways Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Felix Airways bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Felix Airways
IATA ICAO Çağrı Kodu
FO FXX FELIX

Kuruluş: 2008
Havalimanı Yeri:Yemen
Hubları: SAH
Sahibi: -
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 3
Uçtuğu Destinasyon:  14
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Neden seçmeliyim?

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Felix Airways Uçak Biletleri

YönBilet bul
Buenos Aires → MendozaUÇUŞ ARA
Buenos Aires → CórdobaUÇUŞ ARA
San Carlos de Bariloche → Buenos AiresUÇUŞ ARA
Buenos Aires → San Carlos de BarilocheUÇUŞ ARA
Córdoba → Buenos AiresUÇUŞ ARA
Mendoza → Buenos AiresUÇUŞ ARA
Buenos Aires → SaltaUÇUŞ ARA
Salta → Buenos AiresUÇUŞ ARA
Buenos Aires → IguazúUÇUŞ ARA
Buenos Aires → San Salvador de JujuyUÇUŞ ARA
Iguazú → Buenos AiresUÇUŞ ARA
Buenos Aires → PosadasUÇUŞ ARA
Posadas → Buenos AiresUÇUŞ ARA
Neuquén → Buenos AiresUÇUŞ ARA
San Salvador de Jujuy → Buenos AiresUÇUŞ ARA
Buenos Aires → NeuquénUÇUŞ ARA
Córdoba → San Carlos de BarilocheUÇUŞ ARA
Buenos Aires → CorrientesUÇUŞ ARA
Buenos Aires → TrelewUÇUŞ ARA
Córdoba → SaltaUÇUŞ ARA