Bek Air Uçak Bileti

Bek Air

En uygun Bek Air uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Bek Air Hakkında

Bek Air, 2011 yılında Kazakistan’ın Uralsk şehrinde kurulmuştur. Oral Ak Zhol Havaalanı’nı hub olarak kullanmaktadır. Havayolu özellikle Kazakistan şehirlerine ucuz tarifeli seferler gerçekleştirmektedir. 2016 yılında 727.000 yolcu taşımıştır. Ayrıca uçaklarını Avrupa, Afrika ve Orta doğu ülkelerine’de charter seferler için kiralamaktadır.

Kazakistan’ın önde gelen havayollarından biri olup uçuş ağı olarak tüm ülkeyi kapsamaktadır.

Havayolunun gerçekleştirmekte olduğu iç hat destinasyonları; Aktau, Aktobe, Almata, Astana, Atyrau, Karaganda, Kostanay, Kyzylorda, Oral, Oskemen, Pavlodar, Çimkent ve Zhezkazgan’dır.

Bek Air Check-in

Online Check-in

Havayolu online check-in hizmetini şirketin web sitesinde doğrudan sunmaktadır.

Check-in başlama saati

Uçağın kalkışından 24 saat öncesinde başlayıp 60 dakika kala son bulmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Bek Air web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Bek Air Bagaj Kuralları

El bagajı
Bek Air havayolunda El bagajı taşınmasına izin verilmesine rağmen bagaj hakkı kısıtlanmıştır. Havalimanında bir süprizle karşılaşmamanız için bagajın maksimum boyutu ve ağırlığı göz önünde bulundurulmalıdır. Bagajınızı 55 x 40 x 23 сm boyutlarını (maks 115cm) aşmamalıdır. El çantası ve laptop çantası için 40 x 30 x 10 cm  boyutlarında olmalıdır.Sadece 1 parça el bagajı hakkınız bulunmaktadır. Uçuş sınıfınıza göre taşıyabileceğiniz kilo değişmektedir.

XXS XS S M L XL
F V/O/W/X R/T/U/E/S L/Q/M/B/K Y/I/H N/P/Z
5 kg 5 kg 6 kg 7 kg 8 kg 10 kg

Kargo bölümü bagaj
Bek Air uçak biletinizi alırken uçuş sınıfınıza dikkat etmenizi tavsiye ederiz. XXS sınıfı en ucuz bilet fiyatı olup en az bagaj hakkına sahip sınıftır. Bütün uçuş sınıflarında sadece 1 parça bagaj hakkınız bulunmaktadır. Boyutları 55 x 40 x 23 cm’den büyük olmamalıdır. Bagaj hakkınızı aşagıdaki tablodan bulabilirsiniz.

XXS XS S M L XL
F V/O/W/X R/T/U/E/S L/Q/M/B/K Y/I/H N/P/Z
10 kg 15 kg 23 kg 25 kg 28 kg 32 kg

Diğer bagajlar
Bek Air evcil hayvan dostu bir havayolu firmasıdır. Evcil hayvanlarınızı havayoluna bildirmeniz ve kimliklerini yanında bulundurmanız şartıyla uçakta taşıyabilirsiniz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Bek Air Koltuk seçimi

Bek Air ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Bek Air Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

Sadakat Programı

Bek Air, çok fazla uçuş yapan müşterilerine sadakat programı sunmamaktadır.

Firma tarafından sadakat programı olduğunda bilgiler güncellenecektir.

Bek Air Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Bek Air Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Bek Air sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Bek Air Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Bek Air ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Bek Air Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Bek Air bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Bek Air
IATA ICAO Çağrı Kodu
Z9 BEK BEKAIR

Kuruluş: 2011
Havalimanı Yeri:Kazakistan
Hubları: URA
Sahibi: -
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: Bulunmamaktadır
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 7
Uçtuğu Destinasyon:  19
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama