Alsie Express Uçak Bileti

Alsie Express

En uygun Alsie Express uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Alsie Express Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında Alsie Express hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. Alsie Express firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp Alsie Express kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun Alsie Express biletini en ucuz fiyata satın alın.

Alsie Express Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için Alsie Express check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Alsie Express web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Alsie Express Bagaj Kuralları

Alsie Express ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka Alsie Express ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Alsie Express Koltuk seçimi

Alsie Express ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Alsie Express Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık Alsie Express ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

Alsie Express Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Alsie Express Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Alsie Express sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Alsie Express Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Alsie Express ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Alsie Express Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Alsie Express bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Alsie Express
IATA ICAO Çağrı Kodu
6I MMD MERMAID

Kuruluş: 1989
Havalimanı Yeri:Danimarka
Hubları: SGD
Sahibi: Air Alsie
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: Fly in black

Uçak Sayısı: 2
Uçtuğu Destinasyon: 
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Popüler Alsie Express Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Bern → OlbiaUÇUŞ ARA
2Bern → PalmaUÇUŞ ARA
3Kopenhag → SønderborgUÇUŞ ARA
4 → MünihUÇUŞ ARA
5 → StuttgartUÇUŞ ARA
6 → SalzburgUÇUŞ ARA
7Münih → UÇUŞ ARA
8 → SønderborgUÇUŞ ARA
9Olbia → BernUÇUŞ ARA
10Palma → BernUÇUŞ ARA
11Pisa → UÇUŞ ARA
12Pisa → SønderborgUÇUŞ ARA
13Preveza → SalzburgUÇUŞ ARA
14Bornholm → SønderborgUÇUŞ ARA
15Sønderborg → KopenhagUÇUŞ ARA
16Sønderborg → PisaUÇUŞ ARA
17Sønderborg → BornholmUÇUŞ ARA
18Stuttgart → UÇUŞ ARA
19Salzburg → PrevezaUÇUŞ ARA
20Jerez → BernUÇUŞ ARA