Air Côte d'Ivoire Uçak Bileti

Air Côte d'Ivoire

En uygun Air Côte d'Ivoire uçak bileti fırsatları Tripuck'da

Air Côte d'Ivoire Air Côte d’Ivoire Hakkında

Air Côte d’Ivoire, 12 Kasım 2012’de Abidjan’ı haftada iki kez Dakar’a bağlayan düzenli uçuşlarla ticari operasyonlara başladı. Ertesi gün Ivorian şirketi, Gabon’da haftada üç kez çalışan Abidjan-Libreville adında yeni bir uçuş hattı açtı. Air Côte d’Ivoire, ulusal bir havayolu oluşumunu başarı ile tamamlayarak, kendisine iki Airbus A319 veren Air FranceKLM grubu ile teknik ve stratejik ortaklık kurdu. Ağustos 2019’da, Fildişi Sahili’ni Mali’ye bağlamasına izin veren Bouaké / Bamako uçuşalarını da başlattı.

Air Côte d’Ivoire Merkez Havalimanı

Abidjan Felix Houphouet Boigny Havalimanı (ABJ / DIAP)

Air Côte d’Ivoire Uçuş Sınıfları

Air Côte d’Ivoire şirketi, yolcularına Ekonomi sınıfı veya Business sınıfına eşdeğer olan Ivory sınıfında seyahat etme imkanı sunuyor. Ivory sınıfı, her yolcu için bir ekran ve bir ses soketi sağlar. Ayrıca 40 kg bagaj hakkına sahiptir ve uçuş sırasında standart bir yemek servis edilecektir. Business sınıfında yolcuların 50 kg bagaj hakkı vardır, uçaktan çıkarken öncelikleri vardır, ayrı bir ekrana ve ses soketine ve ayrıca VIP yemeğe sahiptir.


Şirketin ana faaliyetleri, ana merkez Félix-Houphouët-Boigny uluslararası havalimanından, başlıca Fildişi Sahili havalimanlarını ve Afrika kıtasındaki birçok noktayı birbirine bağlamayı amaçlayan yolcu ve yük taşımacılığıdır. IOSA sertifikası ve dört Airbus A319, 2 Airbus 320 ve dört DHC-8-400 ile Air Côte d’Ivoire, yaklaşık yirmibeş uluslararası uçuş noktasına hizmet vermektedir.

Air Côte d’Ivoire Check-in

Online Check-in

Havayolu şirketi Air Cote D Ivoire ile online check-in kolaydır. Air Cote D Ivoire.com web sitesine gidin ve ardından “online check-in” sekmesine tıklayın. Ardından bilet numaranızı, rezervasyon kodunuzu ve Air Cote D Ivoire uçuşunda seyahat eden yolcunun adını girin. Check-in işleminizin onaylanmasından sonra, biniş kartınız otomatik olarak oluşturulacak ve size bir koltuk atanacaktır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini Air Côte d’Ivoire web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

Air Côte d’Ivoire Bagaj Kuralları

El bagajı

Çoğu hava yolu gibi Air Cote D Ivoire, küçük bir kabin bagajını ve 10 kg’ın altındaki küçük bir bagajı (çanta, dizüstü bilgisayar vb.) ücretsiz olarak uçuşa kabul eder. El bagajının boyutuyla ilgili olarak, şablon Air Cote D Ivoire standartlarına uygun olmalı ve şirket gişelerinde ve kapıda bulunan metal dolaba (tekerlekler dahil) sığabilmelidir.

Kabin bagajı ile ilgili olarak, Air Cote D Ivoire’ın (tüm havayolları gibi) güvenlik nedeniyle 100 ml’nin üzerindeki jel ve sıvıların yanı sıra genel olarak silahlar, bıçaklar, makaslar ve kör nesneleri yasakladığını unutmayın.

Kargo bölümü bagaj

Air Cote D Ivoire’ın kayıtlı bagaj politikası rezervasyonunuza bağlıdır. Uçak biletinizin sınıfına ve varış noktasına bağlı olarak, bir veya birden fazla valizinizi yanınıza alabilirsiniz.

İç hatlar için: Ekonomi sınıfında 23 kg / Business sınıfta 30 kg

Bölgesel rotalar için: Ekonomi sınıfında 40 kg / Business sınıfta 50 kg

Diğer bagaj

Lütfen diğer bagajların kuralları için havayolu firmasına veya seyahat acentenize danışın.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

Air Côte d’Ivoire Koltuk seçimi

Air Côte d’Ivoire ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

Air Côte d’Ivoire Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

sMiles Sadakat Programı

Air Côte d’Ivoire’ı düzenli olarak kullanan yolcular, şirket tarafından sunulan “sMiles” programına katılabilir. Her uçuşta mil biriktirerek 4 yıldızlı, 5 yıldızlı ve Elmas seviyeleri elde edebilirler. Miller, kabindeki avantajlar ve koltuklar için kullanılabilir.

Air Côte d’Ivoire Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

Air Côte d’Ivoire Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde Air Côte d’Ivoire sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Air Côte d’Ivoire Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde Air Côte d’Ivoire ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

Air Côte d’Ivoire Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için Air Côte d’Ivoire bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

Air Côte d'Ivoire
IATA ICAO Çağrı Kodu
HF VRE COTE D'IVOIRE

Kuruluş: 2012
Havalimanı Yeri:Fildişi Sahili
Hubları: ABJ
Sahibi: Devlete ait
Global Havacılık İttifakı: Bulunmamaktadır
Sık Uçuş Programı: sMiles
Şirket Sloganı: Notre plus beau voyage, c'est vous (English: Our best trip is you)

Uçak Sayısı: 10
Uçtuğu Destinasyon:  25
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 9.4
Uçak Tipi: Airbus, De Havilland Canada
Uçak Detayı: irbus A319-100, Airbus A320-200, De Havilland Canada DHC-8-400

İletişim: BP 592 Abidjan 7 COTE D'IVOIRE
Telefon Numarası: +225 20 25 10 30
Fax: 
E-mail: reservation@aircotedivoire.com

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Popüler Air Côte d'Ivoire Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Abidjan → AkraUÇUŞ ARA
2Abidjan → KonakriUÇUŞ ARA
3Abidjan → CotonouUÇUŞ ARA
4Abidjan → DoualaUÇUŞ ARA
5Abidjan → DakarUÇUŞ ARA
6Abidjan → KinşasaUÇUŞ ARA
7Abidjan → LibrevilleUÇUŞ ARA
8Abidjan → LoméUÇUŞ ARA
9Abidjan → LagosUÇUŞ ARA
10Abidjan → NiameyUÇUŞ ARA
11Abidjan → OuagadougouUÇUŞ ARA
12Akra → AbidjanUÇUŞ ARA
13Konakri → AbidjanUÇUŞ ARA
14Cotonou → AbidjanUÇUŞ ARA
15Douala → AbidjanUÇUŞ ARA
16Dakar → AbidjanUÇUŞ ARA
17Libreville → AbidjanUÇUŞ ARA
18Lomé → AbidjanUÇUŞ ARA
19Lagos → AbidjanUÇUŞ ARA
20Ouagadougou → AbidjanUÇUŞ ARA