9 Air Uçak Bileti

9 Air

En uygun 9 Air uçak bileti fırsatları Tripuck'da

9 Air Hakkında

Uçak bileti mi arıyorsunuz? Hangi havayolu ile gideceğinize karar veremediniz mi? Tripuck havayolları sayfasında 9 Air hakkında detaylı bilgiyi çok yakın zamanda bulacaksınız. 9 Air firmasının fiyatlarını diğer havayolları fiyatları ile karşılaştırıp en ucuz bileti bulmanıza yardımcı olacağız.

Uçak biletini sorgulayıp 9 Air kendi sayfasından ya da websitemizin yönlendirdiği seyahat acentelerinin sayfasından güvenle uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan panelimizden sorgulama yapın size en uygun 9 Air biletini en ucuz fiyata satın alın.

9 Air Check-in

Online Check-in

Uçağa biniş kartını alabilmeniz için check-in yaptırmanız gerekmektedir. Her havayolunun check-in başlangıç süresi değişmektedir. Editörlerimiz tarafından size yardımcı olmak için 9 Air check-in detayı bilgisi yazılmaktadır.

Online check-in yapmak için aşagıdaki butona tıklayınız.

ONLINE CHECK-IN

Havalimanı Check-in

Havalimanında check-in yapmak için check-in kontuarının kapanma saatlerini 9 Air web sitesinden kontrol ediniz. Eğer zamanında havalimanında olmaz iseniz uçağa binemez ve satın almış uçak biletindeki tüm haklarınızı kaybetmiş olursunuz.

9 Air Bagaj Kuralları

9 Air ile seyahatinizde uymanız gereken bagaj kuralları bulunmaktadır. Genel olarak kabinde ve bagaj bölümünde taşıyacağınız eşyalar için belli ağırlık ve boyut sınırlamaları ile karşılaşılmaktadır.

Uçak biletini satın alırken havayolu ve seyahat acentesi web sitesinde bagaj hakkı ile ilgili geçen kısımları dikkatlice okuyunuz.

Ayrıca spor ekipmanları, müzik aletleri, kayak malzemeleri için mutlaka 9 Air ile görüşünüz.

Koşullarda değişilik olma ihtimalinden dolayı Tripuck bilginin doğruluğunu garanti etmemektedir. Lütfen satın alma aşamasında bagaj bilgisini seyahat acentesinden ya da havayolu firmasından öğreniniz.

9 Air Koltuk seçimi

9 Air ile rahat bir yolculuk yapmak için doğru koltuk seçimi yapmalısınız. Genel olarak iyi koltukta seyahat etmek istiyorsanız koltuğunuzu önceden seçmeli ve gerekirse bir miktar ilave ücreti gözden çıkarmalısınız.

9 Air Diz mesafesi

Daha fazla yolcu uçurak maliyeti düşürmek isteyen havayollarında diz mesafesi özellikle uzun parkurlarda çok önemlidir. Ön koltuklar ve acil çıkış koltukları diz mesafesinin en fazla olduğu koltuklardır. Genel olarak ücretli satılmaktadır.

None Sadakat Programı

Sık sık 9 Air ile mi uçuyorsunuz? Peki bu uçuşlarınızdan kazandığınız miller ile neler yapabilirsiniz? Millerinizi hangi ortak programlarda kullanabilirsiniz?

9 Air Yiyecek, İçecek ve İkram

Havayolu firmasının ücretli ve ücretsiz ikram hizmetleri bilgileri hakkında detaylı bilgiyi yakında bu sayfamızda güncellenecektir.

9 Air Uçak İçi Eğlence

Özellikle uzun mesafelerde 9 Air sunduğu uçak içi eğlence ile seyahatlerinizde sıkılmadan rahat bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Havayolu firması sunmuş olduğu film, müzik, tv show ve daha fazla eğlence opsiyonu sıkılmadan seyahat etmenizi sağlayacaktır.

9 Air Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kim en yakın dostunu evde bırakıp seyahate gitmek ister ki? Sizde 9 Air ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuzda evcil hayvanınız ile seyahat etmenin kurallarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Evcil hayvan taşıma kuralları havayollarına göre farklılık gösterdiği için mutlaka seyahate çıkmadan önce havayolu firması ile görüşünüz.

9 Air Lounge (Bekleme Salonu) Kullanımı

Özellikle business sınıf yolcuların vazgeçilmezi lounge’lar hangi olanakları sunuyor? Seyahatinize rahat bir başlangıç yapmak için 9 Air bekleme salonları hakkında detaylı bilgiyi burada bulacaksınız.

9 Air
IATA ICAO Çağrı Kodu
AQ JYH TRANS JADE

Kuruluş: 2015
Havalimanı Yeri:Çin
Hubları: CAN
Sahibi: Juneyao Airlines
Global Havacılık İttifakı: None
Sık Uçuş Programı: None
Şirket Sloganı: -

Uçak Sayısı: 15
Uçtuğu Destinasyon:  22
Uçaklarının Ortalama Yaşı: 
Uçak Tipi: 
Uçak Detayı: 

İletişim:
Telefon Numarası: 
Fax: 
E-mail: 

Havayolu Web Sitesi ve Sosyal Ağlar

Havayolu Mobil Uygulama

Popüler 9 Air Uçak Biletleri

YerYönUçak Bileti Ara
1Guangzhou → ChongqingUÇUŞ ARA
2Guangzhou → DalianUÇUŞ ARA
3Guangzhou → HangzhouUÇUŞ ARA
4Guangzhou → HarbinUÇUŞ ARA
5Guangzhou → ŞanghayUÇUŞ ARA
6Guangzhou → SanyaUÇUŞ ARA
7Guangzhou → VuhanUÇUŞ ARA
8Guangzhou → Xi'anUÇUŞ ARA
9Çangçun → GuangzhouUÇUŞ ARA
10Dalian → HefeiUÇUŞ ARA
11Haikou → ChangshaUÇUŞ ARA
12Harbin → GuangzhouUÇUŞ ARA
13Guiyang → ShenyangUÇUŞ ARA
14Ningbo → GuangzhouUÇUŞ ARA
15Ningbo → GuiyangUÇUŞ ARA
16Nankin → GuangzhouUÇUŞ ARA
17Şanghay → GuangzhouUÇUŞ ARA
18Sanya → GuangzhouUÇUŞ ARA
19Vuhan → GuangzhouUÇUŞ ARA
20Xi'an → GuangzhouUÇUŞ ARA