Zanzibar - Edremit Uçak Bileti

Zanzibar - Edremit uçak bileti

Zanzibar - Edremit uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Zanzibar - Edremit uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Zanzibar - Edremit uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Zanzibar - Edremit uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Zanzibar - Edremit uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Zanzibar Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Zanzibar havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Zanzibar havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.

Edremit Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Balıkesir Kocaseyit Havalimanı

Balikesir Koca Seyit Havalimanı, Balıkesir'de bulunan ikinci havalimanıdır. Edremit ilçesi sınırlarında bulunan havalimanı, Edremit şehir merkezine 4 km, Burhaniye'ye 8 km, Balıkesir'e 90 km uzaklıktadır. Ayvalık, Altınoluk, Küçükkuyu, Ören ve Akçay gibi tatil bölgelerine yakınlığından dolayı yerli turistler tarafından tercih edilmektedir.

Balıkesir Kocaseyit Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Minibüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Balıkesir Kocaseyit havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından Ayvalık, Burhaniye ve Edremit'e giden belediye otobüsleri bulunmaktadır. Otobüs hem ucuz olması hem de mesafenin kısa olmasından dolayı tercih edilmektedir.  

Minibüs

Öncelikle havalimanının yakınından geçmekte olan minibüslere ulaşmak için biraz yürümeniz gerekmektedir. Körfez birlik minibüsleri ile otogar'a kadar seyahat edebilirsiniz. Otogar'da başka bir araca aktarma yaparak Balıkesir gibi daha uzak destinasyonlara ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Balıkesir Kocaseyit havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Balıkesir Kocaseyit havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, EUROPCAR, AYVALIK , AVEC

Taksi

Terminal binasından çıktıktan sonra taksi'yi bulabilirsiniz. Taksi ücretleri ile bilgi ücret panolarında yazmaktadır. 24 saat aynı tarife geçerli olup km başına ücret alınmaktadır. Uzak bir mesafeye gidecek iseniz pazarlık yapabilirsiniz.

 

Popüler Edremit Uçak Biletleri