Yaroslavl - Medine Uçak Bileti

Yaroslavl - Medine uçak bileti

Yaroslavl - Medine uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Yaroslavl - Medine uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Yaroslavl - Medine uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Yaroslavl - Medine uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Yaroslavl - Medine uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Yaroslavl Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Yaroslavl havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Yaroslavl havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Medine Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Prens Muhammed Bin Abdülaziz Havalimanı

Prens Muhammed Bin Abdülaziz havalimanı, Medine şehir merkezine 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. İslam dini açısından önemli bir şehirdir.  Medine'ye her yıl milyonlarca kişi hac ziyareti yapmaktadır. Bundan dolayı özellikle hac sezonunda havalimanında yoğunluk yaşanmaktadır.

Havalimanına hem uluslar arası hem de Cidde ve Riyad gibi şehirlerden iç hat uçuşlar ile ulaşılabilmektedir.

Prens Muhammed Bin Abdülaziz havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Prens Muhammed Bin Abdülaziz havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Otobüs ile şehir merkezine ulaşım biraz zaman alsa da hesaplı olduğu için tercih edilebilir. Otobüslere gitmek istediğiniz yere gittiğinden emin olunuz. Otobüslerde Arapça yazdığı için zorlanabilirsiniz. Mümkünse çevrenizde bulunan birinden yardım alınız. Otobüs her 30 dakikada bir havalimanından hareket etmektedir. Son durağı Peygamber Camii'dir. Bilet ücreti 3 SAR'dır.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Prens Muhammed Bin Abdülaziz havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Prens Muhammed Bin Abdülaziz havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; HANCO ARAÇ KİRALAMA, THEEB, BUDGET, KEY

Taksi

Havalimanı terminal çıkışında taksileri bulabilirsiniz. Havalimanı park yerinde taksi ücretleri konusunda detaylı bilgi bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım yasallar ile sabitlenmiştir. Ama bu kutsal şehirde sizden ilave ücret alamak için taksiciler türlü yollar deneyecektir.

Taksi ücreti sabit olmasına rağmen araç cinsine göre değişiklik gösterebilir. Impala, Lexus ve Mercedes gibi özel transfer seçeneklerini seçerseniz daha fazla ödersiniz. Normal taksileri şeçmenizi öneririz. 2018 yılı güncel taksi tarifesini aşağıda bulabilirsiniz.

Bölge Yaklaşık Uzaklık Ücret
Havaalanı Yolu / Sağlık İşleri 9 KM 40 SAR
Alsharqiyah Bölgesi / Kral Abdülaziz Caddesi 10.5 KM 40 SAR
Haram Merkez Bölgesi 12 KM 50 SAR
Quba / Hizam / Al-Awali / Qurban 18.5 KM 55 SAR
Kral Fahad Hastanesi / Al-Naseem Bölgesi 19 KM 50 SAR
Al-Khulail / Al-Jurf / Taibah Üniversitesi / İslam Üniversitesi 21 KM 60 SAR
Arwah / Al-Anbariyah / Prens Naif Bölgesi 21 KM 60 SAR
Ohud Hastanesi / Al-Azizeyah 26 KM 65 SAR
Abyar Ali / Suudi Alman Hastanesi 30 KM 75 SAR