Yanbu - Jodhpur Uçak Bileti

Yanbu - Jodhpur uçak bileti

Yanbu - Jodhpur uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Yanbu - Jodhpur uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Yanbu - Jodhpur uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Yanbu - Jodhpur uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Yanbu - Jodhpur uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Yanbu Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Yanbu Havalimanı

Yanbu Havalimanı, Yanbu şehir merkezinden 7 km uzaklıkta bulunmaktadır.  Havalimanının adı Prens Abdül Mohsin bin Abdulaziz Havaalanı olarak da bilinmektedir.

Yanbu şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Havaalanı Çevresi yolu üzerinden yaklaşık 8 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücretleri bilgisini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Yanbu havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Yanbu havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Yanbu Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Yanbu havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AL WEFAQ, HANCO, SIXT

Taksi

Şehir merkezine oldukça yakın olan havalimanına en rahat ve hızlı ulaşım aracınız taksidir. Taksileri Yanbu'da çokca bulabilirsiniz. Jodhpur Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Jodhpur havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Jodhpur havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.