Yanbolu - Uşak Uçak Bileti

Yanbolu - Uşak uçak bileti

Yanbolu - Uşak uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Yanbolu - Uşak uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Yanbolu - Uşak uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Yanbolu - Uşak uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Yanbolu - Uşak uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Yanbolu Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bezmer Hava Üssü

Bezmer Hava Üssü, Yanbolu şehir merkezinden 10 km uzaklıkta bulunmakta olup Bezmer ve Bolyarsko köyleri arasındadır.

Havalimanı askeri havalimanıdır. Tarifeli uçuş bulunmamaktadır.

Yanbol şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz 555 numaralı yol üzerinden yaklaşık 17 dakika'da ulaşabilirsiniz.

Tarifeli uçuş bulunmadığı için ulaşım olanakları bilgisine yer verilememiştir. Havalimanı yolcu trafiğine açılırsa detaylı bilgi paylaşılacaktır.Uşak Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Uşak Havalimanı

Uşak Havalimanı, Uşak şehir merkezine 8 km uzaklıkta olup iki Saray köyü sınırları içerisindedir.

Havalimanı şehir merkezine çok uzak olmadığı için 10-15 dakikada ulaşmanız mümkün.

Uşak Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunuyor.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezine ulaşmanın en ucuz yolu otobüslerdir. Otobüsler ile ulaşım süreniz biraz uzasa da ekonomik bir çözüm olduğu için tercih edilmektedir. Otobüsler hakkındaki güzergah bilgisine Uşak belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Uşak havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Uşak havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine ulaşmanın en kolay yolu terminal binası çıkışındaki taksiler iledir. Taksiler km başına ücret almaktadır. Uzak mesafe bir yere gidecekseniz önceden fiyatı sormanızı tavsiye ederiz.