Yanbolu - Nasıriye Uçak Bileti

Yanbolu - Nasıriye uçak bileti

Yanbolu - Nasıriye uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Yanbolu - Nasıriye uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Yanbolu - Nasıriye uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Yanbolu - Nasıriye uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Yanbolu - Nasıriye uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Yanbolu Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bezmer Hava Üssü

Bezmer Hava Üssü, Yanbolu şehir merkezinden 10 km uzaklıkta bulunmakta olup Bezmer ve Bolyarsko köyleri arasındadır.

Havalimanı askeri havalimanıdır. Tarifeli uçuş bulunmamaktadır.

Yanbol şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz 555 numaralı yol üzerinden yaklaşık 17 dakika'da ulaşabilirsiniz.

Tarifeli uçuş bulunmadığı için ulaşım olanakları bilgisine yer verilememiştir. Havalimanı yolcu trafiğine açılırsa detaylı bilgi paylaşılacaktır.

Nasıriye Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Nasıriye havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Nasıriye havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.