Yanbolu - Nagpur Uçak Bileti

Yanbolu - Nagpur uçak bileti

Yanbolu - Nagpur uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Yanbolu - Nagpur uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Yanbolu - Nagpur uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Yanbolu - Nagpur uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Yanbolu - Nagpur uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Yanbolu Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bezmer Hava Üssü

Bezmer Hava Üssü, Yanbolu şehir merkezinden 10 km uzaklıkta bulunmakta olup Bezmer ve Bolyarsko köyleri arasındadır.

Havalimanı askeri havalimanıdır. Tarifeli uçuş bulunmamaktadır.

Yanbol şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz 555 numaralı yol üzerinden yaklaşık 17 dakika'da ulaşabilirsiniz.

Tarifeli uçuş bulunmadığı için ulaşım olanakları bilgisine yer verilememiştir. Havalimanı yolcu trafiğine açılırsa detaylı bilgi paylaşılacaktır.Nagpur Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Nagpur havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Nagpur havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.