Winnipeg - Bugulma Uçak Bileti

Winnipeg - Bugulma uçak bileti

Winnipeg - Bugulma uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Winnipeg - Bugulma uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Winnipeg - Bugulma uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Winnipeg - Bugulma uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Winnipeg - Bugulma uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Winnipeg Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Winnipeg James Armstrong Richardson Uluslararası Havalimanı

Winnipeg James Armstrong Richardson Uluslararası Havalimanı genel olarak Winnipeg Uluslararası havalimanı olarak bilinmektedir. Havalimanı, Winnipeg şehir merkezinden 8 km uzaklıkta bulunmaktadır.

2017 yılında uçan 4,3 milyon yolcu sayısı ile Kanada'nın 7. büyük havalimanıdır. Calm Air, Flair Airlines ve Perimeter Airlines tarafından havalimanı hub olarak kullanılmaktadır.

Winnipeg şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Trans-Kanada Otoyolu / BC-1 W üzerinden yaklaşık 21 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında Parkade ve Economy park alanlarını kullanabilirsiniz. Parkade fiyat olarak biraz daha pahalı olmasına rağmen terminal binasına oldukça yakındır.

Winnipeg Uluslararası havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Winnipeg Uluslararası havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Winnipeg Transit firması tarafından havalimanına otobüs seferleri yapılmaktadır. Havalimanına giden otobüs hat numarası 15 ve 20'dir. Otobüsler 10 ve 25 dakika aralıklar ile çalışmaktadır. Seyahat süresi yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir.

Güzergah hakkında detaylı bilgiye Winnipeg Transit web sitesinde bulunmaktadır.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Winnipeg Uluslararası Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Winnipeg Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, BUDGET, PAYLESS, ENTERPRISE, HERTZ, NATIONAL, ALAMO

Taksi

Winnipeg'de taksilerin tümü lisanlıdır. Taksi şöförünün sürücü kimliğinin taksi'de görünür bir şekilde asılı olması gerekmektedir. Yasalar gereği taksi ücretleri için pazarlık yapılamaz. Taksi ücreti açılış fiyatı üzerine km başına ücret ekleyerek  hesaplanmaktadır. Havalimanına ulaşmak için 15-20$ gibi bir ücret ödersiniz.

Bugulma Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Bugulma havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Bugulma havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.