Wedjh - Denver Uçak Bileti

Wedjh - Denver uçak bileti

Wedjh - Denver uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Wedjh - Denver uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Wedjh - Denver uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Wedjh - Denver uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Wedjh - Denver uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Wedjh Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Al Wajh Yurtiçi Havalimanı

Al Wajh Yurtiçi Havalimanı, Wedjh şehir merkezinden 9 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanından sadece Cidde ve Riyad gibi Suudi Arabistan şehirlerine yurtiçi uçuş yapılmaktadır.

Wedjh şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz King Abdulaziz/5 numaralı rota/55M rotası üzerinden yaklaşık 14 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücretleri bilgisini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Al Wajh Yurtiçi havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Al Wajh Yurtiçi havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Al Wajh Yurtiçi Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Al Wajh Yurtiçi havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; HANCO, AL REHAILI

Taksi

Havalimana ulaşmanın en hızlı ve kolay yolu taksiyi kullanmaktır. Fiyat konusunda taksi şöförü ile önceden anlaşmanız yararınıza olacaktır.

Denver Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Denver havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Denver havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.