Wedjh - Abadan Uçak Bileti

Wedjh - Abadan uçak bileti

Wedjh - Abadan uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Wedjh - Abadan uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Wedjh - Abadan uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Wedjh - Abadan uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Wedjh - Abadan uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Wedjh Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Al Wajh Yurtiçi Havalimanı

Al Wajh Yurtiçi Havalimanı, Wedjh şehir merkezinden 9 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanından sadece Cidde ve Riyad gibi Suudi Arabistan şehirlerine yurtiçi uçuş yapılmaktadır.

Wedjh şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz King Abdulaziz/5 numaralı rota/55M rotası üzerinden yaklaşık 14 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otopark ücretleri bilgisini öğrenmek için havalimanını arayınız.

Al Wajh Yurtiçi havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Al Wajh Yurtiçi havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Al Wajh Yurtiçi Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Al Wajh Yurtiçi havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; HANCO, AL REHAILI

Taksi

Havalimana ulaşmanın en hızlı ve kolay yolu taksiyi kullanmaktır. Fiyat konusunda taksi şöförü ile önceden anlaşmanız yararınıza olacaktır.

Abadan Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Abadan Uluslararası Havalimanı

Abadan Uluslararası havalimanı, Abadan şehir merkezine 14 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Havalimanına İran ülkesinden iç hat uçuş yapan havayolları; İran Air, Aseman Airlines, Mahan Air, Kish Air, Qeshm Air, Taban Air, Zagros havayolları'dır.

Abadan Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Abadan Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Abadan havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Abadan Uluslararası havalimanında hiçbir araç kiralama firmasının ofisi bulunmamaktadır. Şehir merkezindeki araç kiralama firmaları havalimanına kiraladığınız aracı getirmektedir. Kiraladığınız aracı şehir merkezinde veya havalimanında teslim edebilirsiniz.

Taksi

Abadan havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler ile şehir merkezine ulaşılabilmektedir. Toplu taşıma aracı olmadığından taksi tek alternatifinizdir.