Vitebsk - Kızılhisar Adası Uçak Bileti

Vitebsk - Kızılhisar Adası uçak bileti

Vitebsk - Kızılhisar Adası uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Vitebsk - Kızılhisar Adası uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Vitebsk - Kızılhisar Adası uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Vitebsk - Kızılhisar Adası uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Vitebsk - Kızılhisar Adası uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Vitebsk Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Vitebsk Vostochny Havalimanı

Vitebsk Vostochny Havalimanı, Vitebsk şehir merkezinden 12 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanından charter seferleri düzenlenmektedir.

Vitebsk şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Маскоўскі праспект/проспект Московский ve Р21 üzerinden yaklaşık 18 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkı ücret tarifesi konusunda bilgi almak için havalimanını arayınız.

Vitebsk Vostochny havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Vitebsk Vostochny havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Vitebsk Vostochny Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama şirketlerinin ofisi bulunmamaktadır. Bundan dolayı kiralamış olduğunuz aracı havalimanında teslim edeceğinizi firmaya önceden bildiriniz.

Taksi

Vitebsk Vostochny havalimanı'na toplu taşıma araçları gitmememektedir. Havalimanının şehir merkezine yakın olmasından dolayı havalimanına gitmek için taksileri kullanabilirsiniz.

Kızılhisar Adası Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kızılhisar Adası havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Kızılhisar Adası havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.