Varna - Austin Uçak Bileti

Varna - Austin uçak bileti

Varna - Austin uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Varna - Austin uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Varna - Austin uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Varna - Austin uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Varna - Austin uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Varna Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Varna Havalimanı

Varna Havalimanı, Varna şehir merkezinden 10 km uzaklıkta bulunmakta olup Aksakovo kasabası yakınındadır.

Havalimanından yurtiçi ve yurtdışına uçuşlar gerçekleşmektedir. Özellikle yaz ayında artan charter seferleri ile 40 ülkedeki yaklaşık 116 destinasyona 53'ten fazla Bulgar ve yabancı havayolu ile uçuşlar bulunmaktadır. Havalimanı için en yoğun sezon mayıs ayı sonu ile ekim başı arasındadır.

Havalimanında 2 adet terminal bulunmaktadır. Terminal 1 eski olup VIP alanı dışında kapalıdır. 2014 yılı itibarı ile bütün uçuşlar Termianal 2'den yapılmaktadır.

Varna şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz E70 üzerinden yaklaşık 15 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanı otoparkını ilk 10 dakika ücretsiz kullanabilirsiniz. Saatlik ücret 2 BGN olup günlük 24 BGN otopark ücreti bulunmaktadır. Biletinizi kaybedersiniz en az 30 BGN ücret ödersiniz. APS sistemi ile otoparka giriş saatiniz tespit edildiğinden otoparkı kullanım süreniz hesaplanmaktadır. 30 BGN'den çok ise buna göre ödeme yapmak zorundasınız.

Varna havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Varna havalimanına ulaşmanız mümkün. Varna şehir merkezinin yanısıra Altınkum, Albena, Mamaia, Güneşli Plaj ve Burgaz'dan da transfer imkanı bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinden veya tatil bölgesi olan Altınkum'dan bineceğiniz 409 numaralı otobüs ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinde havalimanı 20 dakika, Altınkum'dan ise 50 dakika sürmektedir. Havalimanına ulaşmanın en ekonomik yolu otobüs'tür.

409 numaralı otobüs güzergahı: Altınkum - Aziz Konstantin ve Elena - Şehir Merkezi - Varna Otogar / Grand Mall - Mall Varna - Varna Havaalanı

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Varna Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Varna havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; TOP ARAC KİRALAMA, LOW COST CARS, MEX RENT A CAR, INTERRENT, AVIS, BUDGET, CHOICE, EUROPCAR, SIXT, HERTZ, THRIFTY

Taksi

Varna şehir merkezinde bulacağınız taksi ile havalimanına hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Taksi konusunda dikkatli olunuz normal ücretin 5-10 katı ödemek zorunda kalabilirsiniz. Km başına ücret bilgisi taksilerde yazmaktadır. Taksi ücreti fazla ödememek için önceden taksi şöförü ile ücreti teyitleşmenizde fayda bulunmaktadır. 

Austin Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Austin havalimanından şehir merkezine ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Ulaşım bilgisi yakında sayfamızda yer alacaktır.

Austin havalimanından ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.