Vahran - Şam Uçak Bileti

Vahran - Şam uçak bileti

Vahran - Şam uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Vahran - Şam uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Vahran - Şam uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Vahran - Şam uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Vahran - Şam uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Vahran Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Oran Es Senia Havalimanı

Oran Es Senia Havalimanı, Vahran (Oran) şehir merkezinden 12 km uzaklıkta bulunmakta olup Es Senia ilçe sınırlarındadır. Ahmed Ben Bella havalimanı olarak da bilinmektedir.

Vahran şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz N4 yolu üzerinden 11 dakikada ulaşabilirsiniz. Havalimanında 900 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Havalimanı otoparkı ücretleri konusunda bilgi almak için havalimanını danışınız.

Oran Es Senia havalimanına ulaşmak için ayrıca Otobüs, Tren, Tramvay, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Oran Es Senia havalimanına ulaşmanız mümkün. Mascara, Mostaganem, Sidi Bel Abbes ve Tlemcen gibi Cezayir şehirlerinden de transfer imkanınız bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Şehrin birçok yerinden ulaşım için otobüs kullanılmaktadır. Vahran otobüs terminalinden kalkan otobüsler ile havalimanına ulaşabilirsiniz.

Tren

Vahran'dan Oued Tlelat'a gitmekte olan banliyö trenleri havalimanından geçmektedir. Oran Agha tren istasyonuna gidip bu trenler ile havalimanına ulaşabilirsiniz.

Tramvay

Vahran tramvay hattı toplam 18,7 km uzunluğunda olup 32 istasyon bulunmaktadır. Tramvay Sidi Maarouf otobüs terminalinden kalmaktadır. Tramvay'ın güzergahında Haï Sabbah, Fen ve Teknoloji Üniversitesi (USTO), Dar El Baïda, Levha Saint Michel, Saint-Anthony, Boulanger, Saint-Hubert ve Es-Sénia Üniversitesi bulunmaktadır. Ara duraklardan da havalimanına gidebilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Oran Es Senia havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketlerinden birini tercih etmişseniz aracınızı teslim edip uçağınıza gidebilirsiniz. Başka firmalardan kiralamış iseniz önceden teslim yeri ve saatini bildiriniz.

Oran Es Senia havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri: RAPIDE, CEVICAR, HERTZ

Taksi

Vahran'da Akdeniz kıyısında bir sahil kenti olduğundan dolayı Deniz taksi ve mormal taksiler bulunmaktadır. Deniz taksiler ile trafige yakalanmadan hızlıca gideceğiniz yere ulaşırsanız. Havalimanına giderken normal taksileri kullanmalısınız. Şehir merkezinden ve otelinizden hızlı ve rahat bir şekilde taksi ile havalimanına ulaşabilirsiniz.

Şam Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Şam Uluslararası Havalimanı

Şam Uluslararası havalimanı, Şam şehir merkezine 27 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Şam Suriye'nin başkentidir. Suriye'de devam eden iç savaştan dolayı birçok havayolu uçuşlarını durdurmuştur. Havalimanın'dan Irak, İran ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelere gidilebilmektedir. 

Şam Uluslararası havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Otobüs, Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak Şam Uluslararası havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına ulaşabilirsiniz. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanın'dan her 30 dakika'da şehir merkezine giden otobüsler vardır. Şehir merkezine giden otobüsleri terminal binası çıkışında bulabilirsiniz. Otobüs ücreti 45 SYP'dir. Bagaj için ekstra ücret ödenir. Şehir merkezine seyahat süresi 40 dakikadır. Son durak Baramkeh otobüs istasyonu'dur. 

Havalimanından şehir merkezine ucuz ve konforlu bir seyahat etmek için tercih edilebilir. 

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Şam Uluslararası havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Şam Uluslararası havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; BUDGET, 3CLICK ARAÇ KİRALAMA

Taksi

Havalimanın'da bekleyen taksiler ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Uber ve benzeri taşıma yapan özel firmaların havalimanından yolcu alması yasaklanmıştır. Bundan dolayı taksi fiyatları nispeten pahalıdır. Taksi şöförleri taksimetre açmadığı için fiyat konusunda önceden bilgi alınız. Taksiciler ile pazarlık yaparak fiyatta indirim yapılabilmektedir. Arapça bilen tanıdık birisi varsa pazarlığı ona bırakınız. Çünkü turist olarak dezevantajlı durumdasınız. 

 

Popüler Şam Uçak Biletleri