Ujung Pandang - Dalaman Uçak Bileti

Ujung Pandang - Dalaman uçak bileti

Ujung Pandang - Dalaman uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Ujung Pandang - Dalaman uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Ujung Pandang - Dalaman uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Ujung Pandang - Dalaman uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Ujung Pandang - Dalaman uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.Ujung Pandang Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Ujung Pandang havalimanına şehir merkezinden ulaşım hakkında detaylı bilgi editörlerimiz tarafından yazılmaktadır. Yakında ulaşım bilgisine sayfamızda yer verilecektir.

Ujung Pandang havalimanına ulaşım sağlayacağınız Taksi, Otobüs ve daha birçok transfer seçeneği bulup kolaylıkla transferinizi organize edebilirsiniz.Dalaman Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı

Muğla Dalaman Havalimanı, Dalaman ilçesi sınırları içinde olup Dalaman'a 7 km, Muğla'ya ise 90 km uzaklıktadır. Havalimanı, Marmaris, Fethiye ve Göcek gibi tatil yörelerine yakın olmasından dolayı bu yerlere gitmek isteyen yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla kullanılır.

Havalimanına yıl boyunca THY, Pegasus ve Thomas Cook havayolları uçmaktadır. Kış sezonunda sadece 3 havayolunun uçuş gerçekleştirdiği havalimanına, tatil sezonunun başlamasıyla 50'den fazla havayolu tarifeli ve charter sefer düzenlemektedir.

Muğla Dalaman Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Otobüs (Muttaş), Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunuyor.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına havalimanından ulaşabilirsiniz. Havalimanından Dalaman ve Muğla şehir merkezine ulaşıldığı gibi Marmaris, Göcek, Fethiye, Dalyan'a da transfer imkanı bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanın'dan toplu taşıma hizmeti Muğla belediyesi tarafından organize edilmektedir. Belediye otobüsleri MUTTAŞ olarak bilinmektedir. Otobüsler Marmaris ve Fethiye otogarına kadar gitmektedir. 

Yaz sezonunda Datça'ya gitmek için Muttaş otobüslerini kullanma imkanınız bulunmaktadır. Kış sezonunda Datça'ya seferler durdurulmaktadır.

MUTTAŞ otobüsleri sefer saatleri ve ücretleri konusunda detaylı bilgiye MUTTAŞ web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Havaş

Havalimanının yolcu çıkışında bulunan HAVAŞ otobüslerini kullanarak Marmaris ve Fethiye'ye gidebilirsiniz. Havalimanın'dan Marmaris'e ulaşım 90 dakika sürmekte olup bilet fiyatı 17,50 TL'dir. Fethiye'ye ise 60 dakika sürmekte 15 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Otogar'a giden otobüsler sadece belli duraklarda yolcuları indirmektedir. Yolcu indirme durakları hakkında bilgiyi otobüs şöföründen öğrenebilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Muğla Dalaman havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Muğla Dalaman havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, EUROPCAR, BUDGET, DOLLAR, SIXT, ALMIRA

Taksi

Havalimanında taksiler iç hat ve dış hat terminal binası çıkışlarında beklemektedir.  24 saat boyunca taksi bulabilirsiniz. Taksilerde ücret başlangıç fiyatının üzerine km başına ücret eklenerek ücretlendirilmektedir. Taksilerde 24 saat aynı tarife geçerlidir. 

Ortaca, Köyceğiz, Sarıgerme, Dalyan ve Göcek'e gitmek için 100 TL'nin altında ücret ödersiniz. Fethiye'ye 150 TL , Marmaris'e 185 TL'ye gidilmektedir. Dalaman İlçesi S.S 31 No'lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından belirlenen güncel fiyatları havalimanındaki taksi panosundan görebilirsiniz.