Uberlandia - Dalaman Uçak Bileti

Uberlandia - Dalaman uçak bileti

Uberlandia - Dalaman uçak bileti sayfamızda yukarıda bulunan panelimizden arama yaparak en ucuz Uberlandia - Dalaman uçak bileti'ni bulabilir. Havayolu, fiyat , havalimanları, saat ve daha birçok farklı kritere göre filtlereme yapabilir en ucuz Uberlandia - Dalaman uçak bileti'ni satın alabilirsiniz.

Ayrıca Uberlandia - Dalaman uçak bileti sayfamızda havalimanından şehire ve şehirden havalimanına ulaşım hakkında bilgi bulabilirsiniz. Uberlandia - Dalaman uçak bileti fiyatları için en geniş seçenekleri Tripuck sunmaktadır.

Uberlandia Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Uberlandia Havalimanı

Uberlandia Havalimanı, Uberlandia şehir merkezinden 9 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Uberlandia şehir merkezinden özel aracınız ile havalimanına gitmek isterseniz Av. Anselmo Alves dos Santos üzerinden yaklaşık 20 dakika'da ulaşabilirsiniz. Havalimanında 3000 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Otopark ücret tarifesine havalimanını arayarak öğrenebilirsiniz.

Uberlandia havalimanı'na ulaşmak için ayrıca Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak şehrin önemli lokasyonlarından Uberlandia havalimanına ulaşmanız mümkün. Tripuck transfer sayfasından havalimanına ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kiralamış olduğunuz araç ile Uberlandia Havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanın'da aracınızı havalimanında ofisi olan araç kiralama şirketlerine teslim edip uçağınıza yetişebilirsiniz. Havalimanında ofisi olmayan araç kiralama şirketleri için teslim yeri ve saatini önceden firmaya bildiriniz.

Uberlandia havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, LOCALIZA, UNIDAS

Taksi

Uberlandia'da taksi kullanımı oldukça yaygındır. Taksi ücretleri akşam 8:00'den sonra artmaktadır. Taksiciler ile antlaşmak için Portekizce bilmeniz gerekebilir. Havalimanına hızlı bir şekilde taksi ile ulaşmak mümkün.Dalaman Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Muğla Dalaman Havalimanı

Muğla Dalaman Havalimanı, Dalaman ilçesi sınırları içinde olup Dalaman'a 7 km, Muğla'ya ise 90 km uzaklıktadır. Havalimanı, Marmaris, Fethiye ve Göcek gibi tatil yörelerine yakın olmasından dolayı bu yerlere gitmek isteyen yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla kullanılır.

Havalimanına yıl boyunca THY, Pegasus ve Thomas Cook havayolları uçmaktadır. Kış sezonunda sadece 3 havayolunun uçuş gerçekleştirdiği havalimanına, tatil sezonunun başlamasıyla 50'den fazla havayolu tarifeli ve charter sefer düzenlemektedir.

Muğla Dalaman Havalimanından şehir merkezine ulaşımlarınızda Havaş, Otobüs (Muttaş), Taksi ve Tripuck transfer seçenekleriniz de bulunuyor.

Transfer

Tripuck transfer hizmetini kullanarak havalimanından şehrin önemli lokasyonlarına havalimanından ulaşabilirsiniz. Havalimanından Dalaman ve Muğla şehir merkezine ulaşıldığı gibi Marmaris, Göcek, Fethiye, Dalyan'a da transfer imkanı bulunmaktadır. Tripuck transfer sayfasından havalimanından ulaşmak istediğiniz bölgeyi seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanın'dan toplu taşıma hizmeti Muğla belediyesi tarafından organize edilmektedir. Belediye otobüsleri MUTTAŞ olarak bilinmektedir. Otobüsler Marmaris ve Fethiye otogarına kadar gitmektedir. 

Yaz sezonunda Datça'ya gitmek için Muttaş otobüslerini kullanma imkanınız bulunmaktadır. Kış sezonunda Datça'ya seferler durdurulmaktadır.

MUTTAŞ otobüsleri sefer saatleri ve ücretleri konusunda detaylı bilgiye MUTTAŞ web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Havaş

Havalimanının yolcu çıkışında bulunan HAVAŞ otobüslerini kullanarak Marmaris ve Fethiye'ye gidebilirsiniz. Havalimanın'dan Marmaris'e ulaşım 90 dakika sürmekte olup bilet fiyatı 17,50 TL'dir. Fethiye'ye ise 60 dakika sürmekte 15 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Otogar'a giden otobüsler sadece belli duraklarda yolcuları indirmektedir. Yolcu indirme durakları hakkında bilgiyi otobüs şöföründen öğrenebilirsiniz.

Araç Kiralama

Tripuck araç kiralama hizmetini kullanarak Muğla Dalaman havalimanından şehir merkezine ve birçok çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. Havalimanında ofisi bulunan bir firmayı göz önünde bulundurmanızı dönüş yolculuğunuzda kolaylıkla araç teslim etmeniz için önemlidir. Araç teslim alma yeri ve teslim etme yerinin farklı olduğu durumlarda bazı araç kiralama firmaları ekstra ücret talep edebilmektedirler.

Muğla Dalaman havalimanında bulunan araç kiralama şirketleri; AVIS, EUROPCAR, BUDGET, DOLLAR, SIXT, ALMIRA

Taksi

Havalimanında taksiler iç hat ve dış hat terminal binası çıkışlarında beklemektedir.  24 saat boyunca taksi bulabilirsiniz. Taksilerde ücret başlangıç fiyatının üzerine km başına ücret eklenerek ücretlendirilmektedir. Taksilerde 24 saat aynı tarife geçerlidir. 

Ortaca, Köyceğiz, Sarıgerme, Dalyan ve Göcek'e gitmek için 100 TL'nin altında ücret ödersiniz. Fethiye'ye 150 TL , Marmaris'e 185 TL'ye gidilmektedir. Dalaman İlçesi S.S 31 No'lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından belirlenen güncel fiyatları havalimanındaki taksi panosundan görebilirsiniz.